Субсидиялауға жататын жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағаларын және қалалар, аудандар бойынша cубсидия көлемдерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 194 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 3247 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-1 бабының 11) тармақшасына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 тіркелген бұйрығына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағасы;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес қалалар және аудандар бойынша субсидиялар көлемі белгіленсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 325 "Субсидиялауға жататын элиталық тұқым мен көшеттердің квотасын және шекті бағаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2838 болып тіркелген, 2014 жылы 28 қазанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
С.Қаныбеков
Е.Айтаханов
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2015 жылғы 1 шілдедегі № 194 қаулысына
1-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағасы
р/с №
Дақыл түрі
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің бір данасын сатудың шекті бағасы, теңге
1
Жеміс-жидек дақылдарының көшеттері

Об установлении предельных цен реализации подлежащих субсидированию элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда, и объемов субсидий по городам, районам
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 июля 2015 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3247. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 11) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) предельные цены реализации элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы субсидий по городам и районам согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 октября 2014 года № 325 "Об установлении квот и предельных цен реализации на подлежащие субсидированию элитные семена и саженцы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2838, опубликовано 28 октября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области А. Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Каныбеков С.
Айтаханов Е.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 1 июля 2015 года
№ 194
Предельные цены реализации элитных саженцев плодво-ягодных культур и винограда
№ п/п
Наименование культур
Предельные цены реализации одной штуки элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда, тенге
1
Саженцы плодовых культур