2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 223 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3277 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабының 2 тармағына, «Бiлiм туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 2 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыстық бюджет есебінен 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес орналастырылсын.
2. Республикалық бюджет есебінен 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес орналастырылсын.
3. «Оңтүстiк Қазақстан облысының бiлiм, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы» (А.Елшиева), «Оңтүстiк Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы» (С.Пакеев), «Оңтүстiк Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы» (Ә.Темірбаева) мемлекеттiк мекемелері заңнамада белгiленген тәртiппен 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. «Оңтүстiк Қазақстан облысы Әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі (Б.Жылқышиев) Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Е.Қ.Айтахановқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi                                А.Мырзахметов
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Каныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3277
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год за счет средств областного бюджета согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Разместить государственный образовательный заказ на 2015-2016 учебный год на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственным учреждениям «Управление образования, молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области» (Ельчиева А.), «Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области» (Пакеев С.), «Управление координации занятости и социальных программ Южно-Казахстанской области» (Темирбаева А.), в установленном законодательством порядке, обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2015-2016 учебный год.
4. Государственному учреждению «Аппарат Акима Южно-Казахстанской области» (Жилкишиев Б.) в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Айтаханова Е.К.
Аким области                               А.Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области

әкімдігінің 2015 жылғы «21»
шілдедегі № 223 қаулысына
1-қосымша
Облыстық бюджет есебінен 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру
Білім ұйымының атауы
код
Мамандықтар/Біліктілігі
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Оңтүстік Қазақстан облысы білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының «Жаңа технологиялар колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от « 21 » июля 2015 года
№ 223
Размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год за счет средств областного бюджета
Наименование организации образования
код
Специальность/ квалификация
На основе 9 класса
На основе 11 класса
Всего
Администратор бюджетной программы
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж новых технологий" управления образования, молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области