2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 3458 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 453 634 383 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 12 378 544 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 437 738 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 435 812 101 мың теңге;
2) шығындар – 454 824 371 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 766 425 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 321 950 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 555 525 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 121 640 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 121 640 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 17 078 053 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 17 078 053 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 18.11.2016 № 7/67-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 26.12.2016 № 9/100-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының - 100 пайыз;
Қазығұрт ауданының - 59 пайыз;
Мақтарал ауданының – 71,5 пайыз;
Ордабасы ауданының – 69,6 пайыз;
Отырар ауданының – 100 пайыз;
Сайрам ауданының – 60,2 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 79,3 пайыз;
Созақ ауданының – 58,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 70,8 пайыз;
Түлкібас ауданының - 62,7 пайыз;
Шардара ауданының – 87,5 пайыз;
Арыс қаласының – 43,2 пайыз;
Кентау қаласының - 100 пайыз;
Түркістан қаласының – 70,5 пайыз;
Шымкент қаласының - 89 пайыз;
облыстық бюджетке:
Қазығұрт ауданынан - 41 пайыз;

Об областном бюджете на 2016-2018 годы
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 44/351-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2015 года № 3458. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 453 634 383 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 378 544 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 437 738 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 435 812 101 тысяч тенге;
2) затраты – 454 824 371 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 766 425 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 321 950 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 555 525 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 121 640, в том числе:
приобретение финансовых активов – 121 640 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 17 078 053 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 17 078 053 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 18.11.2016 № 7/67-VI (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 26.12.2016 № 9/100-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения):
района Байдибек - 100 процентов;
Казгуртского района - 59 процентов;
Мактааральского района – 71,5 процентов;
Ордабасынского района – 69,6 процентов;
Отрарского района – 100 процентов;
Сайрамского района – 60,2 процентов;
Сарыагашского района - 79,3 процентов;
Сузакского района – 58,7 процентов;
Толебийского района – 70,8 процентов;
Тюлькубасского района – 62,7 процентов;
Шардаринского района – 87,5 процентов;
города Арысь – 43,2 процентов;
города Кентау – 100 процентов;
города Туркестан – 70,5 процентов;
города Шымкент - 89 процентов;
в областной бюджет:
от Казгуртского района - 41 процентов;

Мақтарал ауданынан – 28,5 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 30,4 пайыз;
Сайрам ауданынан – 39,8 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 20,7 пайыз;
Созақ ауданынан – 41,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 29,2 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 37,3 пайыз;
Шардара ауданынан - 12,5 пайыз;
Арыс қаласынан – 56,8 пайыз;
Түркістан қаласынан – 29,5 пайыз;
Шымкент қаласынан - 11 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Созақ ауданы және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Созақ ауданының - 100 пайыз;
Кентау қаласының - 100 пайыз;
Шымкент қаласының - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Созақ ауданынан және Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Бәйдібек, Отырар және Созақ аудандарынан, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының - 74 пайыз;
Отырар ауданының – 54 пайыз;
Созақ ауданының - 100 пайыз;
Кентау қаласының - 100 пайыз;
Шымкент қаласының - 95,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Отырар және Созақ аудандарынан, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан - 26 пайыз;
Отырар ауданынан - 46 пайыз;
Шымкент қаласынан - 4,7 пайыз болып белгіленсін.

от Мактааральского района – 28,5 процентов;
от Ордабасынского района – 30,4 процентов;
от Сайрамского района – 39,8 процентов;
от Сарыагашского района – 20,7 процентов;
от Сузакского района – 41,3 процентов;
от Толебийского района – 29,2 процентов;
от Тюлькубасского района – 37,3 процентов;
от Шардаринского района – 12,5 процентов;
от города Арысь – 56,8 процентов;
от города Туркестан – 29,5 процентов;
от города Шымкент - 11 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Шымкент - 100 процентов;
в бюджет города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет от города Шымкент - 4,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
Сузакского района - 100 процентов;
города Кентау - 100 процентов;
города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Сузакского района и городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
от города Шымкент - 4,7 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Отрарского и Сузакского, городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибек - 74 процентов;
Отрарского района – 54 процентов;
Сузакского района - 100 процентов;
города Кентау - 100 процентов;
города Шымкент - 95,3 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Отрарского и Сузакского, городов Кентау, Шымкент - 50 процентов;
от района Байдибек - 26 процентов;
от Отрарского района – 46 процентов;
от города Шымкент - 4,7 процентов.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 18.11.2016 № 7/67-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2016 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 88 121 949 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына
4 405 581
мың теңге;
Қазығұрт ауданына
5 737 359
мың теңге;
Мақтаарал ауданына

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 18.11.2016 № 7/67-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Предусмотреть на 2016 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 88 121 949 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек
4 405 581
тысяч тенге;
Казыгуртскому району
5 737 359
тысяч тенге;
Мактааральскому району

14 936 604
мың теңге;
Ордабасы ауданына
6 039 171
мың теңге;
Отырар ауданына
4 034 077
мың теңге;
Сайрам ауданына
8 432 800
мың теңге;
Сарыағаш ауданына
13 469 289
мың теңге;
Төлеби ауданына
5 100 578
мың теңге;
Түлкібас ауданына
4 201 656
мың теңге;
Шардара ауданына
5 008 628
мың теңге;
Арыс қаласына
3 447 933
мың теңге;
Кентау қаласына
3 361 742
мың теңге;
Түркістан қаласына
9 946 531
мың теңге.
4. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың білім басқармасы;
облыстың мәдениет басқармасы;
облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы;
облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2016 № 48/399-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.06.2016 № 3/36-VI (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2016 № 7/67-VI (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге;
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

14 936 604
тысяч тенге;
Ордабасинскому району
6 039 171
тысяч тенге;
Отырарскому району
4 034 077
тысяч тенге;
Сайрамскому району
8 432 800
тысяч тенге;
Сарыагашскому району
13 469 289
тысяч тенге;
Толебийскому району
5 100 578
тысяч тенге;
Тюлькубасскому району
4 201 656
тысяч тенге;
Шардаринскому району
5 008 628
тысяч тенге;
городу Арысь
3 447 933
тысяч тенге;
городу Кентау
3 361 742
тысяч тенге;
городу Туркестан
9 946 531
тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению образования области;
управлению культуры области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
управлению физической культуры и спорта области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2016 № 48/399-V (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решениями маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 3/36-VI (вводится в действие с 01.01.2016); от 18.11.2016 № 7/67-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;
на изъятие земельных участков для государственных нужд;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2016 № 46/382-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.06.2016 № 3/36-VI (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2016 № 7/67-VI (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
спорт объектілерін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2016 № 46/382-V шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.06.2016 № 3/36-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
облыстың энергетика және тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың құрылыс басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2016 № 48/399-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
тұрғын үй жобалауға және салуға;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 46/382-V (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решениями маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 3/36-VI (вводится в действие с 01.01.2016); от 18.11.2016 № 7/67-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения;
строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
развитие объектов спорта;
развитие теплоэнергетической системы;
развитие газотранспортной системы;
развитие транспортной инфраструктуры;
реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 46/382-V; с изменениями, внесенными решением маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 3/36-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению строительства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2016 № 48/399-V (вводится в действие с 01.01.2016).
6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения), в том числе:
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на проектирование и (или) строительство жилья;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2016 № 46/382-V шешімімен; өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.06.2016 № 3/36-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің шығындарын өтеуге берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу үшін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен уәкілеттігін берілуіне байланысты бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалау бойынша нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттердің түсімдері аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттері бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2016 № 46/382-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Облыс әкімдігінің 2016 жылға арналған резервi 250 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 46/382-V; с изменениями, внесенными решением маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 3/36-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть, что в областном бюджете на 2016-2018 годы предусмотрены целевые трансферты в бюджеты районов (городов областного значения) на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства, в том числе:
по обследованию психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
по содержанию ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены поступления целевых трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) в связи с передачей полномочий на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.
Распределение поступлений указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 46/382-V (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить резерв акимата области на 2016 год в сумме 250 000 тысяч тенге.

9. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
10. 2016 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 год, согласно приложению 4.
10. Установить на 2016 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из областного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2016 № 46/382-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Әбішов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 44/351-V шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет

Сноска. В пункт 10 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 46/382-V (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
областного маслихата Н.Абишов
Секретарь областного маслихата К. Ержан
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 44/351-V
Областной бюджет на 2016 год

633 413
2
Халықтың денсаулығын қорғау
6 264 700
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 740 047
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 243 674
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
206 073
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
290 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 524 653
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 524 653
3
Мамандандырылған медициналық көмек
22 635 126
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 635 126
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
9 488 260
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
454 376
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
823 820
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
305 508
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 710 037
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
754 394
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 975 795
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 540
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 076 396
4
Емханалар
50 492 871
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 492 871
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
5 066 790
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
330 060
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
42 829 137
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 266 884
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 489 994
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 489 994
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

633 413
2
Охрана здоровья населения
6 264 700
253
Управление здравоохранения области
1 740 047
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 243 674
006
Услуги по охране материнства и детства
206 073
007
Пропаганда здорового образа жизни
290 300
271
Управление строительства области
4 524 653
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 524 653
3
Специализированная медицинская помощь
22 635 126
253
Управление здравоохранения области
22 635 126
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
9 488 260
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
454 376
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
823 820
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
305 508
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 710 037
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
754 394
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 975 795
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 540
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 076 396
4
Поликлиники
50 492 871
253
Управление здравоохранения области
50 492 871
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
5 066 790
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
330 060
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
42 829 137
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 266 884
5
Другие виды медицинской помощи
3 489 994
253
Управление здравоохранения области
3 489 994
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

3 435 294
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
54 700
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 044 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 044 934
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 000
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 536 021
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 476
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
65 907
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
77 537
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
86 618
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 069 375
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 633 107
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 387 194
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 226 298
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
559 793
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
279 580
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 196 480
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
458 188
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
462 339
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 918
261
Облыстың білім басқармасы
734 287
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

3 435 294
029
Областные базы спецмедснабжения
54 700
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 044 934
253
Управление здравоохранения области
4 044 934
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
139 000
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 536 021
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 476
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
65 907
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 537
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
86 618
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 069 375
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 633 107
1
Социальное обеспечение
4 387 194
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 226 298
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
559 793
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
279 580
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 196 480
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
458 188
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
462 339
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
269 918
261
Управление образования области
734 287
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

260 779
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58 452
262
Облыстың мәдениет басқармасы
37 881
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
158 187
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
158 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 486 538
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 369 770
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 895 230
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
221 538
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
406 243
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
406 243
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 359
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
45 474
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 474
2
Коммуналдық шаруашылық
14 157 490
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 157 490
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 494
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
662
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

260 779
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
58 452
262
Управление культуры области
37 881
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
37 881
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
158 187
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
158 187
271
Управление строительства области
13 486 538
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 369 770
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 895 230
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
221 538
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
406 243
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
406 243
283
Управление по вопросам молодежной политики области
13 359
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 359
285
Управление физической культуры и спорта области
45 474
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
45 474
2
Коммунальное хозяйство
14 157 490
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 157 490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
147 494
005
Капитальные расходы государственного органа
662
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

5 215 993
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
48 060
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
129 576
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
345 363
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 604
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 889 605
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
978 794
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
130 800
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 084 205
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 334 613
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 997
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
184 096
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 944 259
271
Облыстың құрылыс басқармасы
914 746
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
914 746
2
Су шаруашылығы
3 826 288
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 826 288
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 826 288
3
Орман шаруашылығы
833 545
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
833 545
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
823 106
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 439
5
Қоршаған ортаны қорғау
918 810
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
768 810
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 389
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
96 350
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
448 341
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

5 215 993
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
48 060
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
129 576
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
345 363
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 604
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 889 605
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
978 794
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
130 800
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 084 205
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 334 613
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 997
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
184 096
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 944 259
271
Управление строительства области
914 746
020
Развитие объектов сельского хозяйства
914 746
2
Водное хозяйство
3 826 288
255
Управление сельского хозяйства области
3 826 288
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
3 826 288
3
Лесное хозяйство
833 545
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
833 545
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
823 106
006
Охрана животного мира
10 439
5
Охрана окружающей среды
918 810
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
768 810
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
105 389
008
Мероприятия по охране окружающей среды
96 350
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
448 341
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

8 715 102
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
4 232 002
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 710 159
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 516
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
176 846
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 888
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
317 810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 062 099
271
Облыстың құрылыс басқармасы
521 843
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
521 843
13
Басқалар
52 825 392
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 215 156
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 683 288
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 683 288
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
4 531 868
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
85 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
335 860
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 896 230
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
214 778
9
Басқалар
46 610 236
257
Облыстың қаржы басқармасы
45 580 764
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 461 864
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 116 830
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 902 070
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
13 634
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

8 715 102
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 232 002
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 710 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
143 516
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
176 846
011
Капитальные расходы государственного органа
9 888
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
317 810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 062 099
271
Управление строительства области
521 843
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
521 843
13
Прочие
52 825 392
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 215 156
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 683 288
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 683 288
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
4 531 868
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
85 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
335 860
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 896 230
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
214 778
9
Прочие
46 610 236
257
Управление финансов области
45 580 764
012
Резерв местного исполнительного органа области
100 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 461 864
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
41 116 830
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
2 902 070
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
13 634
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

368 866
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 878
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
11 159
003
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
315 829
4
Туризм
78 542
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
78 542
021
Туристік қызметті реттеу
78 542
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
432 473
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
293 618
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
293 618
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
138 855
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
83 111
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
55 744
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
18 794 855
1
Отын және энергетика
2 321 636
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 321 636
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 321 636
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
16 473 219
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 473 219
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 473 219
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 335 456
1
Ауыл шаруашылығы
26 067 317
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 099 823
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 218
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
669 847
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
3 000 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
352 196
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 902 648
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

368 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков, по управлению архивным делом
41 878
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
11 159
003
Обеспечение сохранности архивного фонда
315 829
4
Туризм
78 542
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
78 542
021
Регулирование туристской деятельности
78 542
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
432 473
263
Управление внутренней политики области
293 618
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
293 618
283
Управление по вопросам молодежной политики области
138 855
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
83 111
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
55 744
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
18 794 855
1
Топливо и энергетика
2 321 636
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 321 636
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 321 636
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
16 473 219
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 473 219
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
16 473 219
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 335 456
1
Сельское хозяйство
26 067 317
255
Управление сельского хозяйства области
23 099 823
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
150 218
002
Поддержка семеноводства
669 847
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
3 000 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
352 196
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 902 648
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

150 000
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
10 000 435
14
Борышқа қызмет көрсету
88 519
1
Борышқа қызмет көрсету
88 519
257
Облыстың қаржы басқармасы
88 519
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
88 519
15
Трансферттер
91 818 254
1
Трансферттер
91 818 254
257
Облыстың қаржы басқармасы
91 818 254
007
Субвенциялар
91 650 437
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 817
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
-337 983
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕР
2 961 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 511 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 511 000
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
2 511 000
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 511 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
450 000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
450 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
450 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
450 000
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕРДІ ӨТЕУ
3 298 983
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 298 983
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 298 983
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3 298 983
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
413 660
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
-413 660
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 44/351-V шешіміне 4-қосымша
2016 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету

150 000
008
Расходы на новые инициативы
10 000 435
14
Обслуживание долга
88 519
1
Обслуживание долга
88 519
257
Управление финансов области
88 519
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
88 519
15
Трансферты
91 818 254
1
Трансферты
91 818 254
257
Управление финансов области
91 818 254
007
Субвенции
91 650 437
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
167 817
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
-337 983
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
БЮДЖЕТНЫЕ КРЕДИТЫ
2 961 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 511 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 511 000
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
2 511 000
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 511 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
450 000
1
Жилищное хозяйство
450 000
271
Управление строительства области
450 000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
450 000
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
ПОГАШЕНИЕ БЮДЖЕТНЫХ КРЕДИТОВ
3 298 983
5
Погашение бюджетных кредитов
3 298 983
01
Погашение бюджетных кредитов
3 298 983
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3 298 983
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
413 660
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-413 660
Приложение 4
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 44/351-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Услуги по охране материнства и детства