"2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/323-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 3097 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/291-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3084 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с «2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шымкент қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 015 595 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 781 698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 301 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 254 687 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 677 817 мың теңге;
2) шығындар – 81 058 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 252 101 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 252 101 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 295 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 295 057 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с "О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/323-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 апреля 2015 года № 3097. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/291-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2933, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 015 595 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37 781 698 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 301 393 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 254 687 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 677 817 тысяч тенге;
2) затраты – 81 058 551 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 252 101 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 252 101 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 295 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 295 057 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:

қаланы абаттандыруға – 384 394 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге – 22 295 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 283 153 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде, жолдар мен көшелерді орташа жөндеуге – 18 265 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 78 240 мың теңге;
сарып ауруымен ауратын ірі қара малдың санитарлық союға (30%-дан 50%-ға дейін өтеу құнын көбейту) – 11 907 мың теңге;
сарып ауруымен ауратын ұсақ малды санитарлық сою және жоюдың құнын 50% өтеуге – 2 567 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету шығындарын өтеуге – 64 126 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу үшін шығындарын өтеуге – 21 854 мың теңге;
жаңадан іске қосылған нысандарды ұстауға – 29 082 мың теңге;
жалпы білім беретін мектеп мұғалімдерінің еңбек ақыларына – 146 858 мың теңге;
мектептің жылуына сұйық отын алуға – 16 038 мың теңге;
мектептердің жылу құбырларын ағымдағы жөндеуге және қысымдауға – 40 896 мың теңге;
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларына материалдық көмек көрсетуге – 203 737 мың теңге;
білім беру нысандарында күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 1 105 712 мың теңге;
жолдарды күрделі және орташа жөндеуге – 754 542 мың теңге.»;
2-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2-1. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 4 052 055 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 174 786 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 603 276 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 2 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 29 211 мың теңге;
«Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 3 704 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 4 960 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 99 113 мың теңге;

благоустройство города – 384 394 тысячи тенге;
выплату единовременных денежных средств Казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту, и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей - 22 295 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 283 153 тысячи тенге;
средний ремонт дорог и улиц, в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 18 265 тысяч тенге;
проведение противо-эпизоотических мероприятий – 78 240 тысяч тенге;
проведение санитарного убоя крупного рогатого скота, больного бруцеллезом (увеличение размеров возмещения с 30% до 50%) – 11 907 тысяч тенге;
проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом (замена обязательного изъятия и уничтожения на санитарный убой с 50% возмещением стоимости) – 2 567 тысяч тенге;
компенсацию потерь по обследованию психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 64 126 тысяч тенге;
компенсацию потерь по содержанию ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 21 854 тысячи тенге;
содержание вновь вводимых объектов – 29 082 тысячи тенге;
оплату труда учителей общеобразовательных школ – 146 858 тысяч тенге;
приобретение дизельного топлива для отопления школы – 16 038 тысяч тенге;
текущий ремонт и опрессовку отопительных систем школ – 40 896 тысяч тенге;
оказание материальной помощи учащимся школ из малообеспеченных семей – 203 737 тысяч тенге;
проведение капитального ремонта объектов образования – 1 105 712 тысяч тенге;
капитальный и средний ремонт дорог – 754 542 тысячи тенге.»;
пункт 2-1 изложить в следующей редакции:
«2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 4 052 055 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 174 786 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 603 276 тысяч тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи – 2 000 тысяч тенге;
выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 29 211 тысяч тенге;
размещение государственного социального заказа на развитие служб «Инватакси» – 3 704 тысячи тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 4 960 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 99 113 тысяч тенге;

мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 488 347 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 13 214 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 5 116 мың теңге.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 459 436 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 3 052 791 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 3 104 763 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 4 649 542 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 008 759 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 1 324 836 мың теңге;
спорт және туризм объектілерін дамытуға – 292 863 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 3 000 000 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 2 029 240 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 4 873 563 мың теңге.»;
3-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3-1. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2 835 837 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 577 107 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 394 736 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 252 101 мың теңге.»;
3-3 тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«3-3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 592 795 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 570 000 мың теңге;

выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 1 488 347 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 13 214 тысяч тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояни – 5 116 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 459 436 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов образования – 3 052 791 тысяча тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 3 104 763 тысячи тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 649 542 тысячи тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 2 008 759 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 1 324 836 тысяч тенге;
развитие объектов спорта – 292 863 тысячи тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 3 000 000 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 2 029 240 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 4 873 563 тысячи тенге.»;
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
«3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 2 835 837 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 577 107 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 394 736 тысяча тенге;
увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 252 101 тысяча тенге.»;
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
«3-3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 592 795 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов образования – 570 000 тысяч тенге;

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 160 808 мың теңге кредиттер;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына – 1 600 000 мың теңге кредиттер.»;
Көрсетілген шешімнің 1235 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 46/323-5с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 44/296-5с шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

кредитование на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 160 808 тысяч тенге;
кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 600 000 тысяч тенге.»;
Приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             Н. Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 27 марта 2015 года № 46/323-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с
Бюджет города Шымкент на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 104
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
486 595
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
287 010
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
559 609
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
156 315
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 315
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 372
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 440
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 004
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 591
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 693 409
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 535 424
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 744 504
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 593 817
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 150 687
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 717
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 717
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 265
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
18 265
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 758 938
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
127 174
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 433
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 104
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
486 595
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
287 010
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
559 609
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
156 315
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 315
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 372
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 440
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
24 004
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 591
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 693 409
1
Жилищное хозяйство
13 535 424
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 744 504
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 593 817
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 150 687
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 717
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 717
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 265
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18 265
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 758 938
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
127 174
003
Капитальные расходы государственного органа
5 433
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества