"2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 53/408-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 3462 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с «2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шымкент қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 506 732 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 212 179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 410 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 018 057 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 866 029 мың теңге;
2) шығындар – 80 335 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 220 275 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 220 275 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -138 098 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 252 101 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 390 199 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 1 910 949 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 910 949 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы»
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 53/408-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2015 года № 3462. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно - Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/375-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3452, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2933, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 506 732 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 212 179 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 410 467 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 018 057 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 866 029 тысяч тенге;
2) затраты – 80 335 504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 220 275 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 220 275 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -138 098 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 252 101 тысяч тенге;
поступление от продажи финансиовых активов государства – 390 199 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 1 910 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 910 949 тысяч тенге.»;

344 956
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 042
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 510
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81 111
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
513 995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
270 875
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
534 209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 040
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 040
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 884
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 849
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 259
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 140
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 686 932
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 080 191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 835
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 252 180
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 782 304
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 469 876
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 832
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 114
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

344 956
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 042
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 510
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81 111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
513 995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
270 875
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
534 209
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 040
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
112 884
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 849
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
25 259
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 140
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 686 932
1
Жилищное хозяйство
13 080 191
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 835
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
31 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 252 180
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 782 304
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 469 876
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 832
005
Капитальные расходы государственного органа
340
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 114
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020