"Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 5 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 3481 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмiнiң 14.11.2018 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармақтарына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3062 тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қосымшасындағы №№ 3, 67, 69, 70, 72, 81, 107, 108, 142, 1031, 1032 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Бектұрғанов
"24" қараша 2015 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2015 жылғы 24 қарашадағы
№ 5 шешіміне қосымша
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы–№ 6 Шымкент қалалық клиникалық емхана, "Самал-3" шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Диханкөл көшесі №№ 37-100, Манас көшесі №№ 37-110, Б.Дауылбаев көшесі №№ 37-84, С.Юсупов көшесі №№ 37-110, С.Байысбаев көшесі №№ 37-110, Баршын көшесі №№ 1-66, ағайынды Тәжібаевтар көшесі №№ 35-110, Б.Есқараев көшесі №№ 35-105, А.Ерназаров көшесі №№ 35-95, Қ.Сыздықов көшесі №№ 37-110, С.Сейітов көшесі №№ 1-104, Сағынбаев көшесі №№ 37-128, А.Шерімқұлов көшесі №№ 39-110, Ә.Әбдіраманов көшесі №№ 39-110, А.Үрпеков көшесі №№ 27-110, Арайтаң көшесі №№ 37-110, Ойсыл баба көшесі №№ 25-96, Барақ хан көшесі №№ 19-80, Керей хан көшесі №№ 1-70, Сардар көшесі №№ 1-45.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы - № 54 орта мектеп, "Ынтымақ" шағынауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз.
"Ынтымақ" шағынауданы: Түркістан көшесі №№ 1-115, Баян-сұлу көшесі №№ 1-44, 44а, Қарасу көшесі №№ 1-40, 40а, Сүйінбай көшесі №№ 2-17, Қ.Бақбаев көшесі №№ 1-19, Қозы-көрпеш көшесі №№ 1-14, Б.Алпысбаев көшесі №№ 1-20, Шоқбытов көшесі №№ 1-12, Ташкент көшесі №№ 1-45, Ж.Жабаев көшесі №№ 1-20, Д.Назаров көшесі №№ 2-36, Р.Қошқарбаев көшесі №№ 1-34, Қ.Мұратов көшесі №№ 1-49, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-17, Бейбітшілік көшесі №№ 1-34, Ирисметов көшесі №№ 1-41, 41а және "Вулканизация" жаңақұрылысы, Бірінші жаңақұрылыс, Екінші жаңақұрылыс, Үшінші жаңақұрылыс, Төртінші жаңақұрылыс, Бесінші жаңақұрылыс, "Лоток" жаңақұрылысы, "Қосдиірмен" жаңақұрылыстардың нөмірсіз үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы - № 53 орта мектебінің ескі ғимараты, "Қызылжар" шағынауданы, Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.

О внесении изменений в решение акима города Шымкент от 25 февраля 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 декабря 2015 года № 3481. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14.11.2018 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 25 февраля 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3062, опубликовано 3 марта 2015 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
в приложении к решению изменить границы избирательных участков №№ 3, 67, 69, 70, 72, 81, 107, 108, 142, 1031, 1032 согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской городской
избирательной комиссии
Е.Бектурганов
"24" ноября 2015 года
Приложение к решению
акима города Шымкент
№ 5 от 24 ноября 2015 года
Избирательный участок № 3
Центр – Шымкентская городская клиническая поликлиника № 6, микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Диханкол №№ 37-100, улица Манас №№ 37-110, улица Б.Дауылбаева №№ 37-84, улица С.Юсупова №№ 37-110, улица С.Байсбаева №№ 37-110, улица Баршын №№ 1-66, улица братьев Тажибаевых №№ 35-110, улица Б.Ескараева №№ 35-105, улица А.Ерназарова №№ 35-95, улица К.Сыздыкова №№ 37-110, улица С.Сеитова №№ 1-104, улица Сагынбаева №№ 37-128, улица А.Шеримкулова №№ 39-110, улица А.Абдраманова №№ 39-110, улица А.Урпекова №№ 27-110, улица Арайтан №№ 37-110, улица Ойсыл баба №№ 25-96, улица Барак хана №№ 19-80, улица Керей хана №№ 1-70, улица Сардара №№ 1-45.
Избирательный участок № 67
Центр – Средняя школа № 54, микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера.
Микрорайон "Ынтымак": улица Туркестанская №№ 1-115, улица Баян-сулу №№ 1-44, 44а, улица Карасу №№ 1-40, 40а, улица Суйинбая №№ 2-17, улица К.Бакбаева №№ 1-19, улица Козы-корпеш №№ 1-14, улица Б.Алпысбаева №№ 1-20, улица Шокбытова №№ 1-12, улица Ташкентская №№ 1-45, улица Ж.Жабаева №№ 1-20, улица Д.Назарова №№ 2-36, улица Р.Кошкарбаева №№ 1-34, улица К.Муратова №№ 1-49, улица Б.Саттарханова №№ 1-17, улица Бейбитшилик №№ 1-34, улица Ирисметова №№ 1-41, 41а и дома без номеров новостройки "Вулканизация", Первой новостройки, Второй новостройки, Третьей новостройки, Четвертой новостройки, Пятой новостройки, новостройки "Лоток", новостройки "Косдиирмен".
Избирательный участок № 69
Центр – Старое здание средней школы № 53, микрорайон "Кызылжар", улица Ю.Гагарина, без номера.

Эрмат ата көшесі №№ 1-26, А.Махмудов көшесі №№ 1-47, 1 тұйық №№ 1-12, Жиделібайсын көшесі №№ 1-40, 1 тұйық №№ 1-18, Хамза көшесі тақ жағы №№ 1-41, 1 тұйық №№ 1-18, 2 тұйық №№ 1-17, Жаңақұрылыс №№ 1-25, 1 тұйық №№ 1-21, Киікжар көшесі №№ 1-20, Арыстанбаб көшесі №№ 1-21, Шардара көшесі №№ 50-100, Ташболатов көшесі №№ 62-87, Гүлістан көшесі №№ 62-125, 1 тұйық №№ 1-17, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 29-69, Бершінтөбе көшесі №№ 63-131.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 53 орта мектебінің жаңа ғимараты, "Қызылжар" шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз.
Ю.Гагарин көшесі жұп жағы №№ 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, Жусанды көшесі №№ 1-25, Достасқан көшесі №№ 1-26, Қаратал көшесі №№ 1-25, Теректі көшесі №№ 1-25, К.Жұмабеков көшесі №№ 1-23, О.Төлеуов көшесі №№ 1-35, Нәбиев көшесі №№ 1-35, Қарасу көшесі №№ 1-35, А.Пайзахметов көшесі №№ 30-110, Ходжимет ата көшесі №№ 21-40, 1 тұйық №№ 1-8, 10-18, 2 тұйық №№ 1-5, 20-23, Эрмат ата көшесі №№ 27-86, А.Махмудов көшесі №№ 48-72, Кикилов көшесі 52 нөмірсіз үйлер, Жиделібайсын көшесі тақ жағы №№ 41-69.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 56 орта мектеп, "Қатынкөпір" шағынауданы, Ғ.Ғұлам көшесі, № 37.
Х.А.Яссауи көшесі №№ 1-49, Әл-Фараби көшесі №№ 101-160, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі №№ 1-50, Айбек көшесі №№ 1-38, Балуан Шолақ көшесі №№ 1-53, Арал көшесі №№ 1-51, Жас гвардия көшесі №№ 1-56, М.Төлебаев көшесі №№ 1-160, С.Рахимов көшесі №№ 1-48, К.Әлімбетов көшесі №№ 1-67, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-62, Б.Әлімбеков көшесі №№ 1-61, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-64, М.Маметова көшесі №№ 1-59, Б.Майлин көшесі №№ 1-68, Т.Бегелдинов көшесі №№ 1-64, Т.Айбергенов көшесі №№ 1-61.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы - № 60 орта мектеп, "Жиделі" шағынауданы, Амангелді көшесі, нөмірсіз.
"Жиделі" шағынауданы: Ж.Жабаев көшесі №№ 1-16, Тұрдалиев көшесі №№ 1-27, Ұ.Беркінбаев көшесі №№ 1-25, М.Әуезов көшесі №№ 1-21, Қ.Қыдырбаев көшесі №№ 1-8, А.Серікбаев көшесі №№ 1-16, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-33, Б.Момыш көшесі №№ 1-53, Амангелді көшесі №№ 1-57, Абай көшесі №№ 1-57, М.Мәметова көшесі №№ 1-27, МТФ №№ 1-17, Бірінші жаңақұрылыс №№ 1-20, Екінші жаңақұрылыс №№ 1-19, Үшінші жаңақұрылыс №№ 1-27, Бірлік көшесі №№ 1-50, Бақсай көшесі №№ 1-30, Бозжусан көшесі №№ 1-20, Аққурай көшесі №№ 1-25, Темірші көшесі №№ 1-15, Ақжұлдыз көшесі №№ 1-20.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы – Ш.Уәлиханов атындағы № 18 орта мектеп, Республика даңғылы, № 39б.
Ю.Гагарин көшесі №№ 6, 8, Жангелдин көшесі №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, Ә.Молдағұлова көшесі № 6а, Республика даңғылы №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
№ 108 сайлау учаскесі

Улица Эрмат ата №№ 1-26, улица А.Махмудова №№ 1-47, 1 тупик №№ 1-12, улица Жиделибайсын №№ 1-40, 1 тупик №№ 1-18, улица Хамзы нечетная сторона №№ 1-41, 1 тупик №№ 1-18, 2 тупик №№ 1-17, Новостройка №№ 1-25, 1 тупик №№ 1-21, улица Киикжар №№ 1-20, улица Арыстанбаб №№ 1-21, улица Шардара №№ 50-100, улица Ташболатова №№ 62-87, улица Гулистан №№ 62-125, 1 тупик №№ 1-17, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 29-69, улица Бершинтобе №№ 63-131.
Избирательный участок № 70
Центр – Новое здание средней школы № 53, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера.
Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, улица Жусанды №№1-25, улица Достаскан №№ 1-26, улица Каратал №№ 1-25, улица Теректи №№ 1-25, улица К.Жумабекова №№ 1-23, улица О.Толеуова №№ 1-35, улица Набиева №№ 1-35, улица Карасу №№ 1-35, улица А.Пайзахметова №№ 30-110, улица Ходжимет ата №№ 21-40, 1 тупик №№ 1-8, 10-18, 2 тупик №№ 1-5, 20-23, улица Эрмат ата №№ 27-86, улица А.Махмудова №№ 48-72, улица Кикилова 52 дома без номеров, улица Жиделибайсын нечетная сторона №№ 41-69.
Избирательный участок № 72
Центр – Средняя школа № 56, микрорайон "Хатынкопр", улица Г.Гулама, № 37.
Улица Х.А.Яссауи №№ 1-49, улица Аль-Фараби №№ 101-160, улица М.Жумабаева №№ 1-50, улица Г.Гулама №№ 1-50, улица Айбека №№ 1-38, улица Балуан Шолака №№ 1-53, улица Арал №№ 1-51, улица Молодая Гвардия №№ 1-56, улица М.Толебаева №№ 1-160, улица С.Рахимова №№ 1-48, улица К.Алимбетова №№ 1-67, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-62, улица Б.Алимбекова №№ 1-61, улица И.Жансугирова №№ 1-64, улица М.Маметовой №№ 1-59, улица Б.Майлина №№ 1-68, улица Т.Бегельдинова №№ 1-64, улица Т.Айбергенова №№ 1-61.
Избирательный участок № 81
Центр – Средняя школа № 60, микрорайон "Жидели", улица Амангелды, без номера.
Микрорайон "Жидели": улица Ж.Жабаева №№ 1-16, улица Турдалиева №№ 1-27, улица У.Беркинбаева №№ 1-25, улица М.Ауезова №№ 1-21, улица К.Кыдырбаева №№ 1-8, улица А.Серикбаева №№ 1-16, улица С.Сейфуллина №№ 1-33, улица Б.Момиша №№ 1-53, улица Амангелды №№ 1-57, улица Абая №№ 1-57, улица М.Маметовой №№ 1-27, МТФ № 1-17, Первая новостройка №№ 1-20, Вторая новостройка №№ 1-19, Третья новостройка №№ 1-27, улица Бирлик №№ 1-50, улица Баксай №№ 1-30, улица Бозжусан №№ 1-20, улица Аккурай №№ 1-25, улица Темирши №№ 1-15, улица Акжулдыз №№ 1-20.
Избирательный участок № 107
Центр – Средняя школа № 18 имени Ш.Уалиханова, проспект Республики, № 39б.
Улица Ю.Гагарина №№ 6, 8, улица Жангелдина №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, улица А.Молдагуловой № 6а, проспект Республики №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
Избирательный участок № 108

Орталығы – № 45 мектеп-гимназиясы, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 1.
Жангелдин көшесі №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, Республика даңғылы №№ 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы - Жеке кәсіпкер "Қадыров", Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.
Талас қайыңы көшесі №№ 28-127, 2 тұйық №№ 1-8, Ташболатов көшесі №№ 1-61, 1 тұйық №№ 1-10, 2 тұйық №№ 1-18, 3 тұйық №№ 1-10, Бершінтөбе көшесі №№ 1-62, 1 тұйық №№ 1-18, 2 тұйық №№ 1-8, Гүлістан көшесі №№ 1-61, 1 тұйық №№ 1-20, 2 тұйық №№ 1-10, Бүркітті көшесі №№ 1-42, А.Сұлтанов көшесі №№ 1-66, Қосдиірмен көшесі №№ 1-71, 1 тұйық №№ 1-9, Әбдірайымов көшесі №№ 1-26, Ж.Кентаев көшесі №№ 1-51, Маралды көшесі №№ 1-39, Жаңақұрылыс №№ 1-39, Ю.Гагарин көшесі №№ 1-28, 1 тұйық №№ 1-6, 2 тұйық №№ 1-8, Шардара көшесі №№ 1-49, Жиделібайсын көшесі жұп жағы №№ 42-68 және нөмірсіз үйлер, А.Пайзахметов көшесі №№ 1-29, Ходжимат ата көшесі №№ 1-20, Хамза көшесі жұп жағы №№ 2-42 және №№ 43-70, сонымен қатар, Жетісай көшесі, Ниязкулов көшесі, Рамазан ата көшесі, Ақсуат көшесі, Ақниет көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 1031 сайлау учаскесі
Орталығы-"Нұр-777" кешені, "Самал-3" шағынауданы, С.Сағынбаев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Ақниет" шағынауданы толығымен кіреді және "Самал-3" шағынауданының Диханкөл көшесі №№ 1-36, Манас көшесі №№ 1-36, Б.Дауылбаев көшесі №№ 1-36, С.Юсупов көшесі №№ 1-36, С.Байысбаев көшесі №№ 1-36, ағайынды Тәжібаевтар көшесі №№ 1-34, Б.Есқараев көшесі №№ 1-34, А.Ерназаров көшесі №№ 1-34, Қ.Сыздықов көшесі №№ 1-36, С.Сағынбаев көшесі №№ 1-36, А.Шерімқұлов көшесі №№ 1-38, Ә.Әбдіраманов көшесі №№ 1-38, А.Үрпеков көшесі №№ 1-26, Арайтаң көшесі №№ 1-36, Ойсыл баба көшесі №№ 1-24, Барақ хан көшесі №№ 1-18.
№ 1032 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 16 орта мектеп, "Жайлау" шағынауданы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.
"Жайлау" шағынауданы: Қажымұқан көшесі №№ 1-88, Дәулеткерей көшесі №№ 1-85, Есіркеп батыр көшесі №№ 1-250, С.Ахметов көшесі №№ 1-97, М.Махамбетов көшесі №№ 1-48, М.Бигалиев көшесі №№ 1-68, Р.Тауасаров көшесі №№ 1-59, А.Тойшыбек көшесі №№ 1-55, О.Шыршықбай көшесі №№ 1-48, А.Ерназар көшесі №№ 1-48, Арын қожа көшесі №№ 1-54, Е.Тоққожа көшесі №№ 1-57, А.Баққараев көшесі №№ 1-68, Ә.Әбішев көшесі №№ 1-105, Қорқыт ата көшесі №№ 1-26, Асылбеков көшесі №№ 42-84, Ә.Бүркітбаев көшесі №№ 53-129, Мелдеходжаев көшесі №№ 54-147, Ә.Қастеев көшесі №№ 56-163, М.Байтөреев көшесі №№ 36-55, Н.Табынбаев көшесі №№ 54-156 және "Қосдиірмен" өндірістік кооперативінің жеке үйлері.

Центр – Школа-гимназия № 45, улица Ш.Калдаякова, № 1.
Улица Жангелдина №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, улица Ш.Қалдаякова № 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, проспект Республики №№ 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 142
Центр – Индивидуальный предприниматель "Кадыров", улица Ю.Гагарина, без номера.
Улица Талас кайыны №№ 28-127, 2 тупик №№ 1-8, улица Ташболатова №№ 1-61, 1 тупик №№ 1-10, 2 тупик №№ 1-18, 3 тупик №№ 1-10, улица Бершинтобе №№ 1-62, 1 тупик №№ 1-18, 2 тупик №№ 1-8, улица Гулистан №№ 1-61, 1 тупик №№ 1-20, 2 тупик №№ 1-10, улица Буркитти №№ 1-42, улица А.Султанова №№ 1-66, улица Косдиирмен №№ 1-71, 1 тупик №№ 1-9, улица Абдраимова №№ 1-26, улица Ж.Кентаева №№ 1-51, улица Маралды №№ 1-39, Новостройка №№ 1-39, улица Ю.Гагарина №№ 1-28, 1 тупик №№ 1-6, 2 тупик №№ 1-8, улица Шардара №№ 1-49, улица Жиделибайсын четная сторона №№ 42-68 и дома без номеров, улица А.Пайзахметова №№ 1-29, улица Ходжимет ата №№ 1-20, улица Хамзы четная сторона №№ 2-42 и №№ 43-70, а также дома без номеров улицы Жетисай, улицы Ниязкулова, улицы Рамазан ата, улицы Аксуат, улицы Акниет.
Избирательный участок № 1031
Центр – Комплекс "Нур-777", микрорайон "Самал-3", улица С.Сагынбаева, без номера.
В участок входит микрорайон "Акниет" полностью и микрорайон "Самал-3": улица Диханкол №№ 1-36, улица Манас №№ 1-36, улица Б.Дауылбаева №№ 1-36, улица С.Юсупова №№ 1-36, улица С.Байысбаева №№ 1-36, улица братьев Тажибаевых №№ 1-34, улица Б.Ескараева №№ 1-34, улица А.Ерназарова №№ 1-34, улица К.Сыздыкова №№ 1-36, улица С.Сагынбаева №№ 1-36, улица А.Шеримкулова №№ 1-38, улица А.Абдраманова №№ 1-38, улица А.Урпекова №№ 1-26, улица Арайтан №№ 1-36, улица Ойсыл баба №№ 1-24, улица Барак хана №№ 1-18.
Избирательный участок № 1032
Центр – Средняя школа № 16, микрорайон "Жайлау", Темирлановское шоссе, без номера.
Микрорайон "Жайлау": улица Кажымукана №№ 1-88, улица Даулеткерея №№ 1-85, улица Есиркеп батыра №№ 1-250, улица С.Ахметова №№ 1-97, улица М.Махамбетова №№ 1-48, улица М.Бигалиева №№ 1-68, улица Р.Тауасарова №№ 1-59, улица А.Тойшыбека №№ 1-55, улица О.Шыршыкбая №№ 1-48, улица А.Ерназара №№ 1-48, улица Арын кожа №№ 1-54, улица Токкожа №№ 1-57, улица А.Баккараева №№ 1-68, улица А.Абишева №№ 1-105, улица Коркыт ата №№ 1-26, улица Асылбекова №№ 42-84, улица А.Буркитбаева №№ 53-129, улица Мельдеходжаева №№ 54-147, улица А.Кастеева №№ 56-163, улица М.Байтореева №№ 36-55, улица Н.Табынбаева №№ 54-156 и частные дома производственного кооператива "Косдиирмен".