"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 39/234-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 3101 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 06.01.2016 № 6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/291-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3084 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2946 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7 483 455 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 148 888 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 851 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 21 991 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 305 725 мың теңге;
2) шығындар – 7 482 216 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 206 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 605 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 150 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 17 150 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 34 117 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V "О городском бюджете на 2015–2017 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 39/234-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 апреля 2015 года № 3101. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 6).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 36/291-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2946, опубликовано 17 января 2015 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 483 455 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 148 888 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 851 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 991 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 305 725 тысяч тенге;
2) затраты – 7 482 216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 206 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 605 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 150 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17 150 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 34 117 тысяч тенге;