"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 47/282-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3471 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 06.01.2016 № 6 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V ««2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/203-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2946 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 839 178 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 391 972 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 143 568 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 35 405 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 268 233 мың теңге;
2) шығындар – 8 814 310 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 287 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 605 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 779 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 40 779 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 25 198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 198 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V "О городском бюджете на 2015–2017 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 47/282-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 3471. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 6).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года за № 44/375-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3452, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/203-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2946, опубликовано 17 января 2015 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 839 178 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 391 972 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 143 568 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 405 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 268 233 тысяч тенге;
2) затраты – 8 814 310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 287 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 605 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 779 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40 779 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 25 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 25 198 тысяч тенге, в том числе: