"Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 8 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3378 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Кентау қаласы әкімінің 23.11.2018 № 9 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес, Кентау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласы әкімінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 9 "Кентау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-117 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешiмнiң қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Алимбетовке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының
әкімі Ә.Мақұлбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б.Садуов
"29" қыркүйек 2015 жыл
Кентау қаласы әкімінің 2015
жылғы 29 қыркүйектегі № 8
шешіміне қосымша
Кентау қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 1012 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құшата елді мекені, Сатпаев көшесі 2, Төрткүл төбе атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: А.Жұбанов көшесі № 1-33 үйлер, Кентау көшесі № 1-39 үйлер, Құсшы ата көшесі № 1-18 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-53 үйлер, Сүйіліш батыр көшесі № 1-61 үйлер, Ынтымақ көшесі № 1-9 үйлер, Ырысты көшесі № 1-69 үйлер.
№ 1013 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Я.Ромах көшесі 48, № 10 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бала-Бүргем көшесі № 2-440 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1-1/11, № 32-40 үйлер, Молда-Мұса көшесі № 1-213 үйлер, Көктөбе көшесі № 1-70 үйлер, К.Әзірбаев көшесі № 1-10 үйлер.
№ 1014 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Бала-Бүргем көшесі № 10А, "Гаухартас" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: Бала-Бүргем көшесі № 1-9 үйлер, Бала-Бүргем мүйісі № 2-22 үйлер, И.Тайманов көшесі № 1-43 үйлер, М.Өтемісұлы көшесі № 1-22 үйлер, М.Жұмабаев көшесі № 1-58 үйлер, Н.Камалов көшесі № 1-25 үйлер, Р.Құдайбергенов көшесі № 1-57 үйлер, Т.Рысқұлов көшесі № 132-178 үйлер, С.Рахимов көшесі № 2-12 үйлер, М.Мақатаев көшесі № 1-14 үйлер, Желтоқсан мүйісі № 1-14 үйлер, Шаңырақ көшесі № 1-14 үйлер, Сүйінбай көшесі № 1-14 үйлер, Қарасай мүйісі № 1-14 үйлер, Сатпаев көшесі № 1-14 үйлер, Т.Айбергенов көшесі № 1-21 үйлер, Сельский мүйісі № 1-29 үйлер, Металлург көшесі № 1-27 үйлер, Б.Майлин көшесі № 1-67 үйлер, С.Қожамқұлов көшесі № 1-20 үйлер, И.Есенберлин көшесі № 1-35 үйлер, Т.Бокин көшесі № 1-79 үйлер, С.Мұқанов көшесі № 1-69 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі № 1-29 үйлер, Н.Сералиев көшесі № 1-54 үйлер, Т.Әлімқұлов көшесі № 1-64 үйлер, І.Жансүгіров көшесі № 1-41 үйлер.
№ 1015 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Шаштөбе орта мектебінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима города Кентау от 3 октября 2011 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау"
Решение акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 октября 2015 года № 3378. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 23 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Кентау Туркестанской области от 23.11.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан аким города Кентау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Кентау от 3 октября 2011 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-117, опубликовано 19 ноября 2011 года в газете "Кентау") следующие изменения:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Б.Алимбетова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А.Макулбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кентауской
городской избирательной
комиссии
Б.Садуов
"29" сентября 2015 года
Приложение к решению акима
города Кентау от 29 сентября
2015 года № 8
Избирательные участки на территории города Кентау
Избирательный участок № 1012
Центр: город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кушата, улица Сатпаева 2, здание общей средней школы имени Торткуль Тобе.
Границы: улица А.Жубанова дома № 1-33, улица Кентау дома № 1-39, улица Кусшы ата дома № 1-18, улица Сатпаева дома № 1-53, улица Суйилиш батыр дома № 1-61, улица Ынтымак дома № 1-9, улица Ырысты дома № 1-69.
Избирательный участок № 1013
Центр: город Кентау, улица Я.Ромаха 48, здание средней общей школы № 10.
Границы: улица Бала-Бургем дома № 2-440, улица Ш.Валиханова дома № 1/1-1/11, № 32-40, улица Молда Муса дома № 1-213, улица Коктобе дома № 1-70, улица К.Азербаева дома № 1-10.
Избирательный участок № 1014
Центр: город Кентау, улица Бала-Бургем № 10А,здание ясли-детского сада "Гаухартас".
Границы: улица Бала-Бургем дома № 1-9, переулок Бала-Бургем дома № 2-22, улица И.Тайманова дома № 1-43, улица М.Утемисова дома № 1-22, улица М.Жумабаева дома № 1-58, улица Н.Камалова дома № 1-25, улица Р.Кудайбергенова дома № 1-57, улица Т.Рыскулова дома № 132-178, улица С.Рахимова дома № 2-12, улица М.Макатаева дома № 1-14, переулок Желтоксан дома № 1-14, улица Шанырак дома № 1-14, улица Суюнбая дома № 1-14, переулок Карасай дома № 1-14, улица Сатпаева дома № 1-14, улица Т.Айбергенова дома № 1-21, переулок Сельский дома № 1-29, улица Металлургов дома № 1-27, улица Б.Майлина дома № 1-67, улица С.Кожамкулова дома № 1-20, улица И.Есенберлина дома № 1-35, улица Т.Бокина дома № 1-79, улица С.Муканова дома № 1-69, улица А.Байтурсынова дома № 1-29, улица Н.Сералиева дома № 1-54, улица Т.Алимкулова дома № 1-64, улица И.Жансугурова дома № 1-41.
Избирательный участок № 1015
Центр: город Кентау, село Карнак, здание средней школы Шаштобе.

Шекарасы: З.Тойметов көшесі № 1-34 үйлер, Қарағаш көшесі № 1-16 үйлер, Шаш-төбе көшесі № 51-148 үйлер, Сахил көшесі № 1-24 үйлер, Б.Қоған көшесі № 1-11 үйлер, М.Қашғари көшесі № 1-12 үйлер, М.Қашғари мүйісі № 1-22 үйлер, Қарасу көшесі № 1-15 үйлер, Уста Юсуп көшесі № 1-24 үйлер, Күнгей көшесі № 1-6 үйлер, Жаңа бақ көшесі № 1-19 үйлер, Көлбасы көшесі № 1-11 үйлер, Қызыл арық көшесі № 1-6 үйлер, Гүлабад көшесі № 1-23 үйлер.
№ 1039 сайлау учаскесі
Орталығы: Кентау қаласы, Құралбаев көшесі 83, № 14 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: 60 орам, 61 орам, Ш.Уәлиханов № 130-140 үйлер, Д.Қонаев даңғылы жұп жағы № 34-60 үйлер, С.Сейфуллин көшесі тақ жағы № 93-107 үйлер, С.Сейфуллин көшесі жұп жағы № 104, 106, 110, 110а, 112, 116, 118 үйлер, Құралбаев көшесі № 79, 81, 92, 94 үйлер.

Границы: улица З.Тойметова дома № 1-34, улица Карагаш № 1-16, улица Шаш-тобе дома № 51-148, улица Сахил дома № 1-24, улица Б.Коган дома № 1-11, улица М.Кашгари дома № 1-12, переулок улицы Кашгари дома № 1-22, улица Карасу дома № 1-15, улица Уста Юсуп дома № 1-24, улица Кунгей дома № 1-6, улица Жана бак дома № 1-19, улица Кулбасы дома № 1-11, улица Кызыл арык дома № 1-6, улица Гулабад дома № 1-23.
Избирательный участок № 1039
Центр: город Кентау, улица Куралбаева 83, здание средней общей школы имени Аль-Фараби № 14.
Границы: 60 квартал, 61 квартал, улица Ш.Валиханова дома № 130-140, проспект Д.Кунаева четная сторона дома № 34-60, улица С.Сейфуллина нечетная сторона дома № 93-107, улица С.Сейфуллина четная сторона дома № 104, 106, 110, 110а, 112, 116, 118, улица Куралбаева дома № 79, 81, 92, 94.