"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 268 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 3443 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 06-13/11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 06-13/11 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 209 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2930 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 400 199 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 000 247 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 459 мың теңге;
трансферттер түсiмi 8 341 651 мың теңге;
2) шығындар 9 471 178 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 981 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 992 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -72 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 72 960 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 973 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 993 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 980 мың теңге.».

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 ноября 2015 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 ноября 2015 года № 3443. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 06-13/11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15.01.2016 № 06-13/11).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 209 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930, опубликовано 10 января 2015 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2015-2017 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 400 199 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 000 247 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 842 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 459 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 8 341 651 тысяч тенге;
2) затраты – 9 471 178 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 981 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 992 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -72 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –72 960 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 973 тысяч тенге;
погашение займов – 993 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 980 тысяч тенге.».

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
26
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
465 722
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 682
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 682
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 682
2
Әлеуметтiк көмек
426 748
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 440
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 440
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
422 904
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
25 845
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 950
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 342
006
Тұрғын үй көмегі
22 861
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
25 556
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 534
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31 150
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
169 329
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53 797
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
242
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
83 298
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 404
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 404
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33 292
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 292
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 122
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
562
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
26
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
465 722
1
Социальное обеспечение
5 682
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 682
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 682
2
Социальная помощь
426 748
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 440
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 440
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
422 904
002
Программа занятости
25 845
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 950
005
Государственная адресная социальная помощь
1 342
006
Оказание жилищной помощи
22 861
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 556
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 534
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 150
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
169 329
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 797
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
242
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
83 298
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 404
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 404
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33 292
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 122
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 926
021
Капитальные расходы государственного органа
562
050
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством