Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 39/217-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2991 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/315 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2015 № 01-10/315 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына және 3 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2945 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Түр кістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 26 336 997 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 882 665 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17 439 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 100 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 24 404 793 мың теңге;
2) шығындар – 26 306 859 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24 877 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 853 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 138 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 138 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 39/217-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2015 года № 2991. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 01-10/315)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31.12.2015 № 01-10/315).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 и пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 336 997 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 882 665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 439 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 404 793 тысяч тенге;
2) затраты – 26 306 859 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 877 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 853 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 138 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 138 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 24 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 24 877 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 730 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      А.Ибрагимов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2015 жылғы 29 қаңтардағы
№ 39/217-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 38/202-V шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1.Кірістер

5) дефицит бюджета – - 24 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 24 877 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 730 тысяч тенге;
погашение займов – 4 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.».
Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А. Ибрагимов
Секретарь городского маслихата             Г. Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 29 января 2015 года № 39/217-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 19 декабря 2014 года № 38/202-V
Городской бюджет на 2015 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы