"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/277-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 3460 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/315 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2015 № 01-10/315 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына109 бабының 1, 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2945 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер - 21 466 491 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 894 436 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 067 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 045 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 465 943 мың теңге;
2) шығындар – 21 631 749 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 039 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 853 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 27 995 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36371 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 64 366 мың теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 50/277-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2015 года № 3460. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 01-10/315)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31.12.2015 № 01-10/315).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/375-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3452, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 466 491 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 894 436 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 067 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74 045 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 465 943 тысяч тенге;
2) затраты – 21 631 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 039 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 853 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 27 995 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 371 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 64 366 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 144 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 144 302 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 11 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137 263 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Тәженов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 50/277-V шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 38/202-V шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

5) дефицит бюджета – - 144 302 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 144 302тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 11 892 тысяч тенге;
погашение займов – 4 853 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137 263 тенге.».
Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Таженов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 11 декабря 2015 года № 50/277-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 19 декабря 2014 года № 38/202-V
Городской бюджет на 2015 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

69 435
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 114
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 109
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
559 997
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
122 252
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
139 285
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 943
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдіктен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 943
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 701
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 596
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 305
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1042
050
Мүгедектер құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 758
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 207 497
1
Тұрғын үй шаруашылығы
105 305
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 171
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 171
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 940
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 940
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
20 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы
9 590
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 460
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 397
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7 397
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі

69 435
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 114
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 109
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
559 997
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
122 252
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
139 285
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 943
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 943
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 596
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 305
021
Капитальные расходы государственного органа
1 042
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 758
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 207 497
1
Жилищное хозяйство
105 305
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 171
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12 171
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 940
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 940
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
20 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9 590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9 460
005
Капитальные расходы государственного органа
130
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 397
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 397
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)