"Бәйдібек аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 23/119 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 37/200 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 маусымда № 3206 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 5/30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 30.06.2016 № 5/30 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 23/119 "Бәйдібек аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2627 тіркелген, 2014 жылдың 30 сәуірдегі "Шаян" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бәйдібек аудандық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Омарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы С.Спабеков

О внесении изменения в решение Байдибекского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 23/119 "Об утверждении регламента Байдибекского районного маслихата"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 37/200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 июня 2015 года № 3206. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 5/30
Сноска. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.06.2016 № 5/30.
В соответствии пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 23/119 "Об утверждении регламента Байдибекского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2627, опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Шаян") следующее изменение:
в регламенте Байдибекского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Омарбеков
Секретар районного маслихата С. Спабеков