"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 40 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 63 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3082 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 маусымдағы № 61 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 06.06.2016 № 61 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 1119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 40 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2534 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010 – 2020 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А.Тұрсынқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Д.Қыстауов

О внесении изменений в постановление акимата Казыгуртского района от 3 февраля 2014 года № 40 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3082. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 6 июня 2016 года № 61
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 06.06.2016 № 61.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2014 года № 1119 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казыгуртского района от 3 февраля 2014 года № 40 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2534, опубликовано 28 февраля 2014 года в газете "Казыгурт тынысы") следующие изменения:
в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010 - 2020 годы" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.А. Турсынкулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Д. Кистауов