Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекарасын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 42/285-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 2 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 мамырда № 3171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес және аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысы негізінде, Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы, Қақпақ ауыл округі, Сырлысай елді мекенінің шекарасы (шегі) жалпы көлемі 127,0 гектар болып белгіленсін.
2. Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекарасы (шегі) өзгертілсін:
1) 16,4 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Қызылқия ауыл округі, Тұғыртас елді мекенінің жалпы ауданы 41,4 гектар;
2) 7,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Алтынтөбе ауыл округі, Қарабау елді мекенінің жалпы ауданы 17,4 гектар;
3) 21,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Қақпақ ауыл округі, Заңғар елді мекенінің жалпы ауданы 77,0 гектар;
4) 60,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шанақ ауыл округі, Ақжар елді мекенінің жалпы ауданы 351,2 гектар;
5) 29,9 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шанақ ауыл округі, Станция Шанақ елді мекенінің жалпы ауданы 41,9 гектар;
6) 15,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шанақ ауыл округі, Ызабұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 71,4 гектар;
7) 37,1 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шарапхана ауыл округі, Талдыбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 63,9 гектар;
8) 9,4 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шарапхана ауыл округі, Майлыошақ елді мекенінің жалпы ауданы 112,92 гектар;
9) 8,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шарапхана ауыл округі, Бақабұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 46,1 гектар;
10) 57,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Қарабау ауыл округі, Үшбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 162,1 гектар;
11) 60,9 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Қарабау ауыл округі, Қарабау елді мекенінің жалпы ауданы 118,2 гектар;

Об установлении и изменении границ (черты) населенных пунктов по Казыгуртскому району
Совместное решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2015 года № 42/285-V и постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 30 марта 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 мая 2015 года № 3171
В соответствии с пунктами 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного представления отделов сельского хозяйства и земельных отношений и строительства, архитектуры и градостроительства района, акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) населенного пункта Сырлысай, сельского округа Какпак, Казыгуртского района общей площадью 127,0 гектаров.
2. Изменить границу (черту) населенных пунктов по Казыгуртскому району:
1) включить 16,4 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тугыртас сельского округа Кызылкия, общая площадь 41,4 гектар;
2) включить 7,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабау сельского округа Алтынтобе, общая площадь 17,4 гектар;
3) включить 21,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Зангар сельского округа Какпак, общая площадь 77,0 гектар;
4) включить 60,7 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акжар сельского округа Шанак, общая площадь 351,2 гектар;
5) включить 29,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Станция Шанак сельского округа Шанак, общая площадь 41,9 гектар;
6) включить 15,7 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ызабулак сельского округа Шанак, общая площадь 71,4 гектар;
7) включить 37,1 гектар земельного участка в границу населенного пункта Талдыбулак сельского округа Шарапхана, общая площадь 63,9 гектар;
8) включить 9,4 гектар земельного участка в границу населенного пункта Майлыошак сельского округа Шарапхана, общая площадь 112,92 гектар;
9) включить 8,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бакабулак сельского округа Шарапхана, общая площадь 46,1 гектар;
10) включить 57,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ушбулак сельского округа Карабау, общая площадь 162,1 гектар;
11) включить 60,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабау сельского округа Карабау, общая площадь 118,2 гектар;

12) 15,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Қарабау ауыл округі, Сынтас елді мекенінің жалпы ауданы 296,52 гектар;
13) 60,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Тілектес елді мекенінің жалпы ауданы 123,4 гектар;
14) 4,0 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Үлгілі елді мекенінің жалпы ауданы 12,9 гектар;
15) 25,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Жеңіс елді мекенінің жалпы ауданы 71,9 гектар;
16) 13,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Каз ССР ХХ жыл елді мекенінің жалпы ауданы 58,4 гектар;
17) 49,5 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Жаңажол елді мекенінің жалпы ауданы 112,5 гектар;
18) 55,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Қарабастау елді мекенінің жалпы ауданы 115,7 гектар;
19) 57,4 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жаңабазар ауыл округі, Жаңаталап елді мекенінің жалпы ауданы 171,7 гектар;
20) 32,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жігерген ауыл округі, Қызылбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 81,5 гектар;
21) 90,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жігерген ауыл округі, Айнатас елді мекенінің жалпы ауданы 210,0 гектар;
22) 89,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Жігерген ауыл округі, Тесіктөбе елді мекенінің жалпы ауданы 125,6 гектар;
23) 35,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып Шарбұлақ ауыл округі, Шарбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 406,1 гектар.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Кадыров
Аудан әкімі Б.Кыстауов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы Ж.Карабеков

12) включить 15,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Сынтас сельского округа Карабау, общая площадь 296,52 гектар;
13) включить 60,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тилектес сельского округа Жанабазар, общая площадь 123,4 гектар;
14) включить 4,0 гектар земельного участка в границу населенного пункта Улгили сельского округа Жанабазар, общая площадь 12,9 гектар;
15) включить 25,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Женис сельского округа Жанабазар, общая площадь 71,9 гектар;
16) включить 13,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта ХХ лет Каз ССР сельского округа Жанабазар, общая площадь 58,4 гектар;
17) включить 49,5 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанажол сельского округа Жанабазар, общая площадь 112,5 гектар;
18) включить 55,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Карабастау сельского округа Жанабазар, общая площадь 115,7 гектар;
19) включить 57,4 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанаталап сельского округа Жанабазар, общая площадь 171,7 гектар;
20) включить 32,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылбулак сельского округа Жигерген, общая площадь 81,5 гектар;
21) включить 90,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта Айнатас сельского округа Жигерген, общая площадь 210,0 гектар;
22) включить 89,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта Тесиктобе сельского округа Жигерген, общая площадь 125,6 гектар;
23) включить 35,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шарбулак сельского округа Шарбулак, общая площадь 406,1 гектар.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Н.Кадыров
Аким района
Б.Кыстауов
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата
Ж.Карабеков