"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-218-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-288-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 3270 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 7 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихат аппаратының 13.01.2016 № 7 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 3 тармағына, 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 39/326-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген шешіміне сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-218-V «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2944 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы «Мақтаарал» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мақтаарал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27102736 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2877293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24176095 мың теңге;
2) шығындар – 27185321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 303094 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 353787 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50693 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – -385679 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 38-218-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 46-288-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3270. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2016 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2016 № 7).
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 39/326-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 38-218-V «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2944, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Мақтаарал») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 27102736 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2877293 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23198 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24176095 тысяч тенге;
2) затраты – 27185321 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 303094 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 353787 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50693 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -385680 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 385679 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 353787 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50042 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81934 мың тенге.»;
3 тармақтағы «10000» саны «58928» санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      А.Сатыбалдиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:                                   О.Дәндібаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 шілдедегі № 46-288-V
шешіміне қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-218-V
шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита бюджета – 385679 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 353787 тысяч тенге;
погашение займов – 50042 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 81 934 тысяч тенге.»;
в пункте 3 цифру «10000» заменить цифрой «58928»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Сатыбалдиев
Секретарь районного маслихата:             О.Дандибаев
Приложение к решению
Мактааральского районного
маслихата от 21 июля
2015 года № 46-288-V
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 38-218-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3