"Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемалары туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-79-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 қазандағы № 47-301-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 3393 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 25-170-VII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 07.10.2022 № 25-170-VII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-79-V "Мақтаарал ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2279 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 31 мамырдағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: А.Сатыбалдиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: О.Дәндібаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2015 жылғы 1 қазандағы № 47-301-V
шешіміне қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 29 наурыздағы № 15-79-V
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының жерді аймақтарға бөлу схемасы
1-аймақ:
Жетісай қаласының солтүстік шығыс шекарасынан бастау алған, "Достық" каналының сол жақ бетіндегі Қ.Сәтбаев көшесінің оң жақ бетін алып отырып С.Қожанов көшесінің қиылысына дейін, С.Қожанов көшесінің оң жақ бетінің бірінші телімдерін ала отырып А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Әжібеков көшесіне дейін, Әжібеков көшесінің оң жақ бетін ала отырып Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Тоқбергенов көшесіне дейін, Тоқбергенов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Жобадағы көшеге дейін, Жобадағы көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Ерубаев көшесіне дейін, С.Ерубаев көшесінің оң жақ бетін ала отырып М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінің оң және сол беттеріндегі бірінші телімдерін ала отырып "Еңбек" мақта зауытына дейін, "Еңбек" мақта зауытының шекарасын түгелімен ала отырып Жетісай қаласының оңтүстік батыс шекарасымен жүре отырып Т.Дайрашов көшесіне дейін, Т.Дайрашов көшесінің оң жақ бетіндегі бірінші телімдерін ала отырып Қ.А.Яссауи көшесіне дейін, Қ.А.Яссауи көшесінің сол жақ бетіндегі бірінші телімдерін ала отырып К-21-9 каналына дейін, К-21-9 каналының сол жақ бетін ала отырып Жетісай қаласының солтүстік-батыс шекарасына дейінгі жер телімдері;

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 15-79-V "О схеме зонирования земель в населенных пунктах Мактааральского района"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 47-301-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 3393. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 25-170-VII
Сноска. Утратило силу решением Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 07.10.2022 № 25-170-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 15-79-V "О схеме зонирования земель в населенных пунктах Мактааральского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2279, опубликовано 31 мая 2013 года в газете "Мактаарал") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А.Сатыбалдиев
Секретарь районного маслихата О.Дандибаев
Приложение к решению Мактааральского
районного маслихата от 1 октября 2015
года № 47-301-V
Приложение 1 к решению Мактааральского
районного маслихата от 29 марта 2013 года
№ 15-79-V
Схема зонирования земель города Жетысай
1-я зона:
Земельные участки, начиная с северо-восточной границы города Жетысай вдоль правой стороны улицы К.Сатбаева с левой стороны канала "Достык" до перекрестка улицы С.Кожанова, включая первые земельные участки правой стороны улицы С.Кожанова до улицы А.Байтурсынова, вдоль правой стороны улицы А.Байтурсынова до улицы Ажибекова, вдоль правой стороны улицы Ажибекова до улицы Абая, вдоль правой стороны улицы Абая до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Токбергенова, вдоль правой стороны улицы Токбергенова до улицы Жоба, вдоль правой стороны улицы Жоба до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы С.Ерубаева, вдоль правой стороны улицы С.Ерубаева до улицы М.Ауэзова, включая первые участки вдоль правой и левой стороны улицы М.Ауэзова до хлопкового завода "Енбек", полностью включая границы хлопкового завода "Енбек" вдоль юго-западной границы города Жетысай до улицы Т.Дайрашова, включая первые участки правой стороны улицы Т.Дайрашова до улицы Х.А.Яссави, включая первые участки левой стороны улицы Х.А.Яссави до канала К-21-9, вдоль левой стороны канала К-21-9 до северо-западной границы города Жетысай;

М.Әуезов көшесінің оң жақ бетіндегі 75,71 гектар жер телімі.
2-аймақ:
С.Қожанов көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Ерубаев көшесінің қиылысына дейін, С.Ерубаев көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Жобадағы көшесіне дейін, Жобадағы көшесінің оң жақ бетін ала отырып Тоқбергенов көшесіне дейін, Тоқбергенов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесінің оң жақ бетін ала отырып Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің оң жақ бетін ала отырып Әжібеков көшесіне дейін, Әжібеков көшесінің оң жақ бетін ала отырып А.Байтұрсынов көшесіне дейін, А.Байтұрсынов көшесінің оң жақ бетін ала отырып С.Қожанов көшесіне дейін, С.Қожанов көшесінің оң жақ бетінің бірінші телімдерін ала отырып С.Ерубаев көшесіне дейінгі жер телімдері;
Т.Дайрашов көшесінің сол жақ бетінің бірінші жер телімдерін қоспай Қ.А.Яссауи көшесіне дейін, Қ.А.Яссауи көшесінің сол жақ бетінің бірінші жер телімдерін алмай Ескендіров көшесіне дейін, Ескендіров көшесінің сол жақ бетін ала отырып Жетісай қаласының оңтүстік-батыс шекарасына дейін, Жетісай қаласының оңтүстік-батыс шекарасын ала отырып Т.Дайрашов көшесіне дейінгі жер телімдері;
"Достық" каналының оң жақ бетіндегі 46,42 гектар жер телімі;
С.Қожанов көшесінің сол жақ бетіндегі 5,20 гектар жер телімі.
3-аймақ:
Бірінші және екінші бағалау аймақтарына кірмейтін жер телімдері.

Земельный участок в 75,71 гектаров с правой стороны улицы М.Ауезова.
2-я зона:
Земельные участки вдоль правой стороны улицы С.Кожанова до перекрестка улицы С.Ерубаева, вдоль правой стороны улицы С.Ерубаева до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Жоба, вдоль правой стороны улицы Жоба до улицы Токбергенова, вдоль правой стороны улицы Токбергенова до улицы Амангелды, вдоль правой стороны улицы Амангелды до улицы Абая, вдоль правой стороны улицы Абая до улицы Ажибекова, вдоль правой стороны улицы Ажибекова до улицы А.Байтурсынова, вдоль правой стороны улицы А.Байтурсынова до улицы С.Кожанова, включая первые участки вдоль правой стороны улицы С.Кожанова до улицы С.Ерубаева;
Земельные участки, не включая первые земельные участки вдоль левой стороны улицы Т.Дайрашева до улицы Х.А.Яссави, не включая первые земельные участки вдоль левой стороны улицы Х.А.Яссави до улицы Ескендирова, вдоль левой стороны улицы Ескендирова до юго-западной границы города Жетысай, включая юго-западную границу города Жетысай до земельных участков улицы Т.Дайрашева;
Земельный участок в 46,42 гектаров с правой стороны канала "Достык";
Земельный участок в 5,20 гектаров с левой стороны улицы С.Кожанова.
3-я зона:
Земельные участки не входящие в первую и вторую оценочную зону.