2015 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 169 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 3106 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 431 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімінің 21.01.2016 № 431 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2-тармағына сәйкес Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) 21 мен 29 жас аралығындағы жастар;
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 30 марта 2015 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 апреля 2015 года № 3106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 431)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 21.01.2016 № 431).
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2015 год, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) лиц старше 50 лет до достижения пенсионного возраста.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
3. Настоящее постановления вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                С.Сапарбаев