"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 44/2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 шілдеде № 3289 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 17 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 39/326-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2941 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірдегі «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 943 326 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 705 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 686 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 177 451 мың теңге;
2) шығындар – 10 016 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 827 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 363 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 140 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 140 150 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июля 2015 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 июля 2015 года № 3289. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 17).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 39/326-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941, опубликовано 18 апреля 2015 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 943 326 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 705 098 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 49 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 177 451 тысяч тенге;
2) затраты – 10 016 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 827 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 363 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 140 150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 140 150 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 363 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 323 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т.Ибрагимов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 шілдедегі № 44/2
шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3

поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 22 363 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 323 тысяч тенге.».
Приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Ибрагимов
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Садвахасов
Приложение 1 к решению Ордабасинского
районного маслихата от 23 июля
2015 года № 44/2
Районный бюджет на 2015 год
Категория             Наименование
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
2
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)