"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 46/4 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 3427 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4/9 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 4/9 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2385 тіркелген, 2015 жылғы 2 қарашадағы "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"5) мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шығарылған, туберкулездiң жұқпалы түрiмен ауыратын адамдарға ай сайын 7 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде және өмірлік қиын жағдайларға ұшыраған аз қамтамасыз етілген отбасыларға бiржолғы 28,9 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Т.Жанысбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б.Садвахасов

О внесении изменения и дополнения в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 46/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 ноября 2015 года № 3427. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4/9
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 4/9.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2385, опубликовано 2 ноября 2013 года в газете "Ордабасы оттары") следующее изменение и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 5) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"5) лицам, больным заразной формой туберкулеза, выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации ежемесячно в размере 7 месячных расчетных показателей и семьям, попавшим в трудную жизненную ситуацию, единовременно, в размере 28,9 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Жанысбаев
Секретарь районного маслихата Б.Садвахасов