"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 49/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 3456 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 17 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2941 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 137 111 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 713 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 361 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 130 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 368 498 мың теңге;
2) шығындар – 10 210 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 827 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 363 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 140 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 140 150 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2015 года № 3456. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 17).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/375-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3452, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941, опубликовано 18 апреля 2015 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 137 111 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 713 122 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 361 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 130 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 368 498 тысяч тенге;
2) затраты – 10 210 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 827 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 363 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 140 150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 140 150 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 89 190 тысяч тенге;