Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы Темір ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 32 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада № 3425 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14) бабының 4)тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 15 шілдедегі қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Темір ауылында орналасқан атауы жоқ көшеге Оңғарбаев Жақсыбек көшесі атауы берілсін.
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн  өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауыл округі әкімі                          А.Үсембай

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Тимурского сельского округа Отрарского района Южно-Казахстанской области от 1 октября 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 ноября 2015 года № 3425
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июля 2015 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице расположенной в селе Тимур наименование улицы Онгарбаева Жаксыбека.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      А.Усембай