"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-253/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 43-291/V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 3217 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 8 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 08.01.2016 № 8 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-253/V «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2939 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Мәртөбе» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-253/V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17 июня 2015 года № 43-291/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июня 2015 года № 3217. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2016 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2016 № 3).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 40-253/V «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2939, опубликованного 16 января 2015 года в газете «Пульс Сайрама») следующие изменения:

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
Арыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Жібек-Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты
Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
Аппарат акима Арысского сельского округа
Аппарат акима Акбулакского сельского округа
Аппарат акима Жибек-Жолынского сельского округа
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карабулакского сельского округа
Аппарат акима Карамуртского сельского округа
Аппарат акима Карасуйского сельского округа
Аппарат акима Кутарысского сельского округа
Аппарат акима Колкентского сельского округа
Аппарат акима Манкентского сельского округа

022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты
Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Ақсукент ауылдық округі әкімінің аппараты
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер

022
Капитальные расходы государственных органов
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карамуртского сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
Аппарат акима Жибек-Жолынского сельского округа
Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа
Аппарат акима Карамуртского сельского округа
Аппарат акима Колкентского сельского округа
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности
Аппарат акима Аксукентского сельского округа
05
Здравоохранения
9
Прочие услуги в области здравоохранения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Құтарыс ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Аппарат акима Кутарысского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»