"Сайрам ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 21 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 3477 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 15 қарашадағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 15.11.2018 № 21 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес Сайрам ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 Сайрам ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 19 "Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3331 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйекте "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасындағы №№ 594, 597, 625, 626, 628, 640, 641 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі У.Қайназаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Т.Керимбеков
"30 " қараша 2015 жыл
Сайрам ауданы әкімінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 21 шешіміне қосымша
№ 594 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Рудаки көшесі № 40г үй, № 93 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Бидайшы, Әуезов, Сейфуллин, Фуркат, Жангелдин, Ғ.Мұратбаев, Жандосов, Яссауи, Наурыз, Алтынайұлы, Есембеков, Энергетик, Наметов, Рыскулбеков, Өз-Түрік, Күн шуақ, Уалиханов көшелері толығымен, Қарабұлақ тас жолы толығымен, Сұраншы Батыр көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жұп жағы № 2-38 үйлер, Сұраншы Батыр көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көппәтерлік үйлер, Б.Шолақ көшесі тақ жағы № 1-89 үйлер, жұп жағы № 2-56 үйлер, Рудаки көшесі № 76-112 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 109-119 үйлер, жұп жағы № 104-118 үйлер.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсукент ауылдық округі, Манкент ауылы, Құрбанов көшесі нөмірсіз, № 61 Титов атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима Сайрамского района от 10 августа 2015 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Сайрамского района"
Решение акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 30 ноября 2015 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 3477. Утратило силу решением акима Сайрамского района Туркестанской области от 15 ноября 2018 года № 21
Сноска. Утратило силу решением акима Сайрамского района Туркестанской области от 15.11.2018 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официяльного опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Сайрамского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сайрамского района от 10 августа 2015 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3331, опубликовано в газете "Пульс Сайрама" 18 сентября 2015 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков №№ 594, 597, 625, 626, 628, 640, 641 согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Б.Тургынбекова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района В.Кайназаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сайрамской
районной территориальной
избирательной комиссии Т.Керимбеков
"30" ноября 2015 года
Приложение к решению
акима Сайрамского района
от 30 ноября 2015 года № 21
Избирательный участок № 594
Центр: Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Рудаки, дом № 40г, здание общей средней школы имени Абылайхана № 93.
Границы: село Аксу, улицы Бидайшы, Ауезова, Сейфуллина, Фурката, Жангелдина, Г.Муратбаева, Жандосова, Яссави, Наурыз, Алтынайулы, Есембекова, Энергетика, Наметова, Рускулбекова, Оз-Турик, Кун шуак, Валиханова полностью, Карабулакское шоссе полностью, улица Сураншы Батыра нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-38, улица Сураншы Батыра многоквартирные дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Б.Шолака нечетная сторона дома №1-89, четная сторона дома № 2-56, улица Рудаки дома № 76-112, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 109-119, четная сторона дома №104-118.
Избирательный участок № 597
Центр: Аксукентский сельский округ, село Манкент, улица Курбанова, без номера, здание основной средней школы имени Титова № 61.

Шекарасы: Манкент ауылы, Молдагулова, Маметова, Беруни, Алимжан, Интернационал, Шаймерденов, Құрбанов, Әл-Фараби, Желтоқсан, Оспанов, Бабур, Ә.Темір, Төле би, Заречная, Дачная, Мұнай базасы көшелері толығымен, М.Жалил көшесі тақ жағы № 1-107, жұп жағы № 2-102, Рудаки көшесі тақ жағы № 1-75 үйлер, жұп жағы № 2-74 үйлер, Б.Шолақ көшесі тақ жағы № 91-125 үйлер, жұп жағы № 58-96 үйлер.
№ 625 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі № 104 үй, № 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, К.Байсейтов, Алатау, Сатпаев, Ескендір, Мирный, Комаров, Мичурин, Құрманғазы, Тургенбаев, Жамбыл, Молдағұлова, Ал-Фараби, Ибрагимов, Матросов, Бейсенбаев, Күн шуақ, Ақниет, Наурыз, Мереке, Құлагер, Б.Майлин көшелері толығымен, Жібек жолы көшесі № 113-268 үйлер. Жұбанов көшесі № 1-32 үйлер.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі № 102, № 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарасу ауылы, Жандосов, Жангелдин, Абылайхан, Байтұрсынов, Маяковский, С.Головко, Сапарбаев, Панфилов, Саттарханов, Суворов, Рахимов, Фазаев, Сейфуллин, Оразалиев, Крупская, Ворошилов, Бірлік, Тұңғышбаев, Төле би, Иманов, Әуезов, Татимбет көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі № 1-110 үйлер.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі № 14-а үй, № 28 "Ақбай" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбай ауылы толығымен, Қарасу ауылы, Калинин, Шапағат, Арай, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Тәуелсіздік, Достар, Молшылық, Диірмен, Бидайшы, Отан, А.Асқаров көшелері толығымен, Жұбанов көшесі № 33-93үйлер.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі нөмірсіз, № 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, И.Эргешов көшелері толығымен, Қайрағаш көшесі № 103-139 үйлер, Қ.Шеров көшесі № 1-18 үйлер.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы: Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Құрбаналиев көшесі нөмірсіз үй, С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Манкент ауылы, Беруний, Р.Ташов, Жалал ата, Акрамов көшелері толығымен, Қайрағаш көшесі № 1-102 үйлер, О.Құрбаналиев көшесі № 46-81үйлер.

Границы: село Манкент, улицы Молдагуловой, Маметовой, Беруни, Алимжана, Интернациональная, Шаймерденова, Курбанова, Аль-Фараби, Желтоксан, Оспанова, Бабура, А.Темира, Толе би, Заречная, Дачная, Нефтебазы полностью, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 1-107, четная сторона № 2-102, улица Рудаки нечетная сторона дома № 1-75, четная сторона дома № 2-74, улица Б.Шолака нечетная сторона дома № 91-125, четная сторона дома № 58-96.
Избирательный участок № 625
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 104, здание общей средней школы имени М.Сапарбаева № 14.
Границы: село Карасу, улицы К.Байсейтова, Алатау, Сатпаева, Ескендира, Мирная, Комарова, Мичурина, Курмангазы, Тургенбаева, Джамбыла, Молдагуловой, Ал-Фараби, Ибрагимова, Матросова, Бейсенбаева, Кун шуак, Акниет, Наурыз, Мереке, Кулагер, Б.Майлина полностью, улица Жибек-жолы дома № 113-268, улица Жубанова дома № 1-32.
Избирательный участок № 626
Центр: Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, дом № 102, здание общей средней школы имени А.Байтурсынова № 83.
Границы: село Карасу, улицы Жандосова, Жангелдина, Абылайхана, Байтурсынова, Маяковского, С.Головко, Сапарбаева, Панфилова, Саттарханова, Суворова, Рахимова, Фазаева, Сейфуллина, Оразалиева, Крупской, Ворашилова, Бирлик, Тунгышбаева, Толе би, Иманова, Ауезова, Татимбета полностью, улица Жибек-жолы дома № 1-110.
Избирательный участок № 628
Центр: Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, дом № 14-а, здание общей средней школы "Акбай" № 28.
Границы: село Акбай полностью, село Карасу, улицы Калинина, Шапагат, Арай, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Тауелсиздик, Достар, Молшылык, Дирмен, Бидайшы, Отан, А.Аскарова полностью, улица Жубанова дома № 33-93.
Избирательный участок № 640
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, без номера, здание общей средней школы имени Ш.Рашидова № 64.
Границы: село Манкент, улицы Фурката, Б.Наметова, Бирлик, И.Эргешова полностью, улица Кайрагаш дома № 103-139, улица К.Шерова дома №1-18.
Избирательный участок № 641
Центр: Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Курбаналиева, без номера, здание общей средней школы имени С.Рахимова.
Границы: село Манкент, улицы Беруни, Р. Ташева, Жалал ата, Акрамова полностью, улица Кайрагаш дома № 1-102, улица О.Курбаналиева дома № 46-81.