Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-321-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 39-324-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 2986 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 449 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихат аппаратының 28.12.2015 № 449 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-321-V «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2940 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Сарыағаш» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сарыағаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 390 888 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер – 3 003 708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 321 220 мың теңге;
2) шығындар – 30 362 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 239 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 951 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 28 113 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 28113 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – -79 239 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 79 239 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 38-321-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 39-324-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 января 2015 года № 2986. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 449)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.12.2015 № 449).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 38-321-V «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2940, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Сарыағаш») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 390 888 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 003 708 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 960 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 321 220 тысяч тенге;
2) затраты – 30 362 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 239 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 951 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 113 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 28113 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -79 239 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 79 239 тысяч тенге;

қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 951 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.».
Көрсетілген шешімнің 126 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     М.Мамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садыков
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 28 қаңтардағы
№ 39-324-V шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 22 желтоқсан
№ 38-321-V шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 9 951 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.».
Приложения 126 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата    М. Мамбетов
Секретарь районного маслихата              Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 28 января 2015 года № 39-324-V
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 22 декабря 2014 года № 38-321-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование