"Сарыағаш аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29-238-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40-342-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 сәуірде № 3115 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 3-39-VI шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 30.06.2016 № 3-39-VI шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 29-238-V "Сарыағаш аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2653 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сарыағаш аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны аудандық мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Мамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садықов

О внесении изменения в решение Сарыагашского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 29-238-V "Об утверждении регламента Сарыагашского районного маслихата"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 40-342-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 апреля 2015 года № 3115. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 3-39-VI
Сноска. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.06.2016 № 3-39-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 29-238-V "Об утверждении регламента Сарыагашского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653, опубликовано 30 мая 2014 года в газете "Сарыағаш") следующее изменение:
в регламенте Сарыагашского районного маслихата утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Мамбетов
Секретарь районного маслихата Б. Садыков