Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласы мен елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40-345-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 3154 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 4-44-VIII шешiмiмен

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффицентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Сарыагаш и населенных пунктах Сарыгашского района
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 40-345-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 апреля 2015 года № 3154. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 23 июня 2023 года № 4-44-VIII

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 23.06.2023 № 4-44-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 23.06.2023 № 4-44-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласы мен елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М.Мамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садықов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 40-345-V шешіміне қосымша
Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласы мен елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар атауы
Аймақтардың нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларының түзету коэффициенттері
1
Оңтүстігі "Шыназ Шымкент" тас жолының темір жолы көпірінен республикалық маңызы бар жолдың ортасынан 50 метр қашықтықтағы жерлерді алып, Рамадан каналы бойымен П.Елібай көшесіне дейін, П.Елібай көшесі бойымен С.Исмайлов көшесі қиылысына дейін, С. Исмайлов көшесінің бойымен "Алып" базары қиылысына дейін, сол көше бойымен Рамадан каналына тіреліп, канал бойымен Гагарин көшесінің қиылысына дейін. Сол жерден республикалық маңызы бар жолдың оңтүстігімен жолдың ортасынан 50 метр қашықтықтағы жерлерді алып, Қабланбек ауылдық округінің шекарасына дейінгі жерлер енгізілді.

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Сарыагаш и населенных пунктах Сарыгашского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М.Мамбетов
Секретарь районного маслихата Б.Садыков
Приложение к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 27 марта 2015 года № 40-345-V
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Сарыагаш и населенных пунктах Сарыгашского района
Наименование зоны
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Южная сторона начиная с моста вдоль трассы республиканского значения "Шыназ-Шымкент" на расстоянии от центра 50 метров вдоль по каналу Рамадан до улицы П.Елибай, по улице П. Елибай до перекрестка улицы С.Исмайлова, по улице С.Исмайлова до перекрестка базара "Алып", по этой улице до канала Рамадан, по каналу Рамадан до перекрестка улицы Гагарина;
С этого места введены земли вся южная сторона от центра трассы республиканского значения на расстоянии 50 метров до границы сельского округа Кабланбек.