Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 32 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 3336 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 28 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Созақ ауданы әкiмiнiң 22.11.2018 № 28 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес Созақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Созақ ауданы әкімінің 2012 жылғы 28 тамыздағы № 35 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2098 тіркелген, 2012 жылғы 8 қыркүйектегі аудандық "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
М.Исаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________Ә.Мұсаұлы
26 тамыз 2015 жыл
Созақ ауданы әкімінің
2015 жылғы 26 тамыздағы
№ 32 шешіміне қосымша
Созақ ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 740 сайлау учаскесі
Орналасқан жері–Шолаққорған ауылдық округі, Абай елді мекені, № 13 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Иманов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Абай елді мекені
№ 741 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Балдысу елді мекені, № 18 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Балдысу елді мекені
№ 742 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Қарабұлақ елді мекені, № 21 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарабұлақ" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарабұлақ елді мекені
№ 743 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Жеткіншек елді мекені, № 21 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жеткеншек" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ескі ғимараты
Шекарасы: Жеткіншек елді мекені
№ 744 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Созакского района
Решение акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 26 августа 2015 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 сентября 2015 года № 3336. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 22 ноября 2018 года № 28
Сноска. Утратило силу решением акима Созакского района Туркестанской области от 22.11.2018 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Созакского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Созакского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Созакского района от 28 августа 2012 года № 35 "Об образовании избирательных участков на территории Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2098, опубликовано 8 сентября 2012 года в районной газете "Созақ үні").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оразова К.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
М.Исаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Созакской районной
избирательной комиссии
______________ А.Мусаулы
26 августь 2015 год
Приложение к решению
акима Созакского района
от 26 августа 2015 года № 32
Избирательные участки на территории Созакского района
Избирательный участок № 740
Место расположения-Сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Абай, здание № 13 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Иманова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Абай
Избирательный участок № 741
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Балдысу, здание № 18 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Жамбыла" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Балдысу
Избирательный участок № 742
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Карабулак, здание № 21 коммунального государственного учереждения, "Начальная школа "Карабулак" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Карабулак
Избирательный участок № 743
Место расположения–сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Жеткеншек, здание № 21, старое здание коммунального государственного учереждения "Начальная школа "Жеткиншек" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Жеткеншек
Избирательный участок № 744

Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы-2 көшесі, № 3 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің Ұзынбұлақ, Қарасуан, Қызыләскер, Жаманай, Шабыр, Қоянбұлақ, Төбеқұдық мал жайылымдары мен А.Жынысбаев, Н.Төреқұлов, Ү.Тастанов, С.Сиязбеков, Жібек жолы-2, М.Әуезов, С.Әбуов, М.Төлебаев, Т.Сүннетов, Т.Тоқбергенов, Б.Момышұлы, С.Мұханов, Ә.Оспанов, С.Қожанов, Қ.Рүстемов көшелері
№ 745 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Ә.Молдағұлова-2 көшесі, № 32 ғимарат "Созақ ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Ә.Молдағұлова-1, Ш.Бекжанұлы-1 көшелерінің Абылайхан көшесіне дейінгі оңтүстік жақ бөлігі, Ә.Молдағұлова-2, Ш.Бекжанұлы-2, Ж.Қаламбаев, А.Спатаев, Жангелдин, Сұлтанбекхан, А.Аманжолов, кіші Балдысу, А.Рахышұлы көшелері және Жамбыл көшесінің батыс бөлігі
№ 746 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Абылай хан көшесі, № 3 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Абылайхан, Қазыбек би, А.Байтұрсынов, Жайшыбеков көшелері және Ә.Молдағұлова-1, Ш.Бекжанұлы-1 көшелерінің Абылайхан көшесінен кейінгі батыс жақ бөлігі, Жамбыл көшесінің оңтүстік бөлігі, М.Мәметова, Әйтеке би, Ж.Меймандосов, Төле би, Қ.Сәтпаев, Ш.Қалдаяқов, Теріскей, Б.Ахметов көшелері.
№ 747 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі-1, № 5 ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Шекарасы: Шолаққорған елді мекенінің, Ж.Ерімбетов, С.Төлендиев, П.Маханов, Ж.Қарғабаев, З.Темірбекова, С.Тоқпанбетов, Б.Өтешов, Е.Өмірбеков, Т.Аймұрзаев, К.Тұрымбеков, А.Мырзалиев, А.Әмзеев, О.Анарбеков, Ә.Зейілбекұлы, С.Еспенбетов, А.Иманов, І.Кеңесбаев, Ы.Алтынсарин, Т.Әубәкіров, Абай, Жібек жолы-1 көшелері, Ақшам мөлтек ауданы.
№ 748 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Жартытөбе ауылдық округі, Жартытөбе елді мекені, С.Сейфуллин көшесі, 20 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Кемелұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жартытөбе елді мекені, Комсомол және құм өңірі мал жайылымдары
№ 749 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Жартытөбе ауылдық округі, Аққолтық елді мекені, Қ.Арқабаев көшесі, 34 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Аққолтық елді мекені және Таскөмірсай жылыту бекеті
№ 750 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Жартытөбе ауылдық округі, Бабата елді мекені, А.Сайлаубекұлы көшесі, 7 ғимарат, ауылдық клуб
Шекарасы: Бабата елді мекені
№ 751 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Қ.Берденұлы көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің асханасы
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің Абай, Құмкент, К.Берденұлы, Ж.Есіркепұлы, Жамбыл, Жылыбұлақ көшелері және мал жайылымдары
№ 752 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Қызылкөл елді мекені,
Қ.Төлеуұлы көшесі, нөмірсіз ғимарат ауылдық клуб
Шекарасы: Қызылкөл елді мекені
№ 753 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Құмкент ауылдық округі, Құмкент елді мекені, Қ.Берденұлы көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кіре берістегі дәлізі
Шекарасы: Құмкент елді мекенінің Тасарық, Амангелді, Қызылқанат көшелері
№ 754 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Қозмолдақ елді мекені, Т.Момбеков көшесі, 21 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қозмолдақ және Басбұлақ елді мекендері
№ 755 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Сызған елді мекені, Мектеп көшесі, № 9 Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қ.Рүстемов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Сызған елді мекені
№ 756 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Сызған ауылдық округі, Қайнар елді мекені, Ж.Әділбеков көшесі, № 29 Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнар елді мекені, Мардан ата
№ 757 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, С.Мәтенбаев көшесі нөмірсіз үй, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Созақ жалпы орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Созақ елді мекені, Б.Абдраманов, Абай, Қ.Сәтпаев, С.Сейфуллин, Қ.Юсупов, Жаңа құрылыс, С.Мәтенбаев көшелері, Ж.Өткелбаев көшесінің батыс және Рысбек көшесінің солтүстік бөліктері
№ 758 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, Ә.Науайы көшесі нөмірсіз үй, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Науайы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Созақ елді мекені, Шілменбет би, Ә.Науайы, Қ.Тоқмұхамбетов, Белгібай қажы, С.Насурлаев, М.Мәметова, Суықбұлақ көшелері мен Рысбек көшесінің оңтүстік бөлігі және оңтүстік тау бөктеріндегі мал жайылымдары
№ 759 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Көктөбе елді мекені, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Суындық жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көктөбе елді мекені, мал жайылымдары
№ 760 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Ыбырай елді мекені Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Құрманғазы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ыбырай, Қақпансор елді мекені, мал жайылымдары
№ 761 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Созақ ауылдық округі, Созақ елді мекені, М.Әуезов көшесі нөмірсіз үй, "№ 1 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Созақ елді мекені, Ж.Жабаев, Амангелді, Құрманғазы, М.Әуезов, Б.Әлібаев, Б.Қожамбердиев көшелері мен Ж.Өткелбаев көшесінің шығыс бөлігі мен мал жайылымдары
№ 762 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қарақұр ауылдық округі, Қарақұр елді мекені, Үсенбай көшесі, 32 ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарағұр" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарақұр елді мекені
№ 763 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қарақұр ауылдық округі, Раң елді мекені Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Батырбекова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Раң ата елді мекені
№ 764 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қарақұр ауылдық округі, Шаға елді мекені, С.Бақбергенов көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шаға елді мекені
№ 765 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Бақырлы елді мекені, Жиенбет батыр көшесі, 14 ғимарат ауылдық клуб
Шекарасы: Бақырлы елді мекені
№ 766 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Ақсүмбе елді мекені, ауылдық клуб
Шекарасы: Ақсүмбе елді мекені, өндіріс орындары
№ 767 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қаратау ауылдық округі, Саржаз елді мекені, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Саржаз" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саржаз елді мекені
№ 768 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Б.Достайұлы көшесі нөмірсіз ғимарат, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "С.Сейфуллин атынлағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жуантөбе елді мекені
№ 769 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Жуантөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Ә.Жақсыбайұлы көшесі, нөмірсіз ғимарат, ауылдық клуб
Шекарасы: Қоңыратарық елді мекені
№ 770 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Тасты ауылдық округі, Қазақстан көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тасты елді мекені
№ 771 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Тасты ауылдық округі, Қылти елді мекені, Қылти медициналық бекеті мекені
Шекарасы: Қылти елді мекені
№ 772 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Шу ауылдық округі, Шу елді мекені, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қаламбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шу елді мекені
№ 773 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қыземшек кенті, 2-шағын аудан, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ләнде Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қыземшек кенті, өндіріс орындары
№ 774 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Қыземшек кенті, Тайқоңыр елді мекені Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Төлеген Момбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тайқоңыр елді мекені, өндіріс орындары
№ 775 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Таукент кенті, 1-ықшам аудан, Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Таукент кенті, өндіріс орындары
№ 776 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне кіре берістегі оң жақтағы бөлмелер
Шекарасы: Таукент кентіне баратын автокөлік жолының сол жақ бөлігі
№ 1011 сайлау учаскесі
Орналасқан жері-Таукент кенті, Жыныс елді мекені, І.Кеңесбаев көшесі, нөмірсіз ғимарат Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне кіре берістегі сол жақтағы бөлмелері
Шекарасы: Таукент кентіне баратын автокөлік жолының оң жақ бөлігі.

Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улицы Жибек жолы-2, здание № 3, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени А.Сулейменова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: улицы населенного пункта Шолаккоргана - Узынбулак, Карасуан, Кызыласкер, Жаманай, Шабыр, Коянбулак, пастбища Тобекудык и А.Жынысбаева, Н.Торекулов, У.Тастанов, С.Сиязбеков, Жибек жолы-2, М.Ауезов, С.Абуов, М.Толебаев, Т.Суннетов, Т.Токбергенов, Б.Момышулы, С.Муханов, А.Оспанов, С.Кожанов, К.Рустемов
Избирательный участок № 745
Место расположения-сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улицы А.Молдагуловой-2, здание № 32, государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Созакского района"
Граница: улицы населенного пункта Шолаккоргана, южная часть до улиц А.Молдагуловой-1, улицы Ш.Бекжанулы-1, Абылайхана, А.Молдагуловой-2, Ш.Бекжанулы-2, Ж.Каламбаев, А.Спатаев, Жангелдин, Султанбекхан, А.Аманжолов, малый Балдысу, А.Рахышулы и западная часть улицы Жамбула
Избирательный участок № 746
Место расположения–сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улицы Абылай хана, здание № 3 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: улицы населенного пункта Шолаккоргана Абылайхана, Казыбек би, А.Байтурсынова, Жайшыбекова и западная часть улиц А.Молдагуловой-1, Ш.Бекжанулы-1 после улицы Абылайхана, южная часть улицы Жамбула, улицы М.Маметовой, Әйтеке би, Ж.Меймандосова, Төле би, К.Сатпаева, Ш.Калдаякова, Терискея, Б.Ахметова.
Избирательный участок № 747
Место расположения–сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улицы Жибек жолы-1, здание № 5, коммунального казенного предприятия "дворец культуры "Мынжылкы" отдела культуры и развития языков акимата Созакского района
Граница: улицы населенного пункта Шолаккоргана Ж.Еримбетова, С.Толендиева, П.Маханова, Ж.Қаргабаева, З.Темирбековой, С.Токпанбетова, Б.Отешова, Е.Омирбекова, Т.Аймурзаева, К.Турымбекова, А.Мырзалиева, А.Амзеева, О.Анарбекова, Ә.Зейлбекулы, С.Еспенбетова, А.Иманова, С.Кенесбаева, Ы.Алтынсарина, Т.Аубакирова, Абая, Жибек жолы-1, мкр.Акшам.
Избирательный участок № 748
Место расположения-сельский округ Жартытобе, населенный пункт Жартытобе, улицы С.Сейфуллина, здание 20 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени К.Кемелулы отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Жартытобе, Комсомол и пастбища на регионе песка
Избирательный участок № 749
Место расположения-сельский округ Жартытобе, населенный пункт Акколтык, улица К.Аркабаева, здание 34, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Уалиханова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Акколтык и станция отопления Таскомирсай
Избирательный участок № 750
Место расположения-сельский округ Жартытобе, населенный пункт Бабата, улицы А.Сайлаубекулы, здание 7, сельский клуб
Граница: населенный пункт Бабата
Избирательный участок № 751
Место расположения-сельский округ-Кумкент, населенный пункт Кумкент, улица К.Берденулы, здание без номера столовая коммунального государственного учереждение "Школа-гимназия имени К.Сатбаева" отдела образования акимата Созакского района
Граница: улицы населенного пункта Кумкент Абай, Кумкент, К.Берденулы, Ж.Есиркепулы, Жамбыл, Жылыбулак и пастбища
Избирательный участок № 752
Место расположения-сельский округ-Кумкент, населенный пункт Кызылкол, улица К.Толеуулы здание без номера, сельский клуб
Граница: населенный пункт Кызылкол
Избирательный участок № 753
Место расположения-сельский округ–Кумкент, населенный пункт Кумкент улица К.Берденулы, здание без номера, хол у входа "в школу-гимназию имени К.Сатбаева" отдела образования акимата Созакского района
Граница: улицы Тасарык, Амангелди, Кызылканат населенного пункта Кумкент
Избирательный участок № 754
Место расположения-сельский округ-Сызган, населенный пункт Козмолдак, улица Т.Момбекова, здание 21 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенные пункты Козмолдак и Басбулак
Избирательный участок № 755
Место расположения-сельский округ–Сызган, населенный пункт Сызган, улица школы, № 9 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени К.Рустемова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Сызган
Избирательный участок № 756
Место расположения-сельский округ-Сызган, населенный пункт Кайнар, улицы Ж.Адилбекова, № 29 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Макаренко" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенные пункты Кайнар, Мардан ата
Избирательный участок № 757
Место расположения-сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улицы С.Матенбаева дом без номера, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа-гимназия "Созак"
Граница: населенный пункт Созак, улицы Б.Абдраманова, Абая, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, К.Юсупова, Новостройка, С.Матенбаева, западная часть улицы Ж.Откелбаева и северная часть улицы Рысбека
Избирательный участок № 758
Место расположения-сельский округ Созак, населенный пункт Созак, улицы А.Навои без номера, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени А.Навои" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Созак, улицы Шилменбет би, А.Навои, К.Токмухамбетова, Белгибай қажы, С.Насурлаева, М.Маметова, Суыкбулак и южная часть улицы Рысбек и пастбища южной подножии горы
Избирательный участок № 759
Место расположения–сельский округ Созак, населенный пункт Коктобе, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Суындык" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Коктобе, пастбища скота
Избирательный участок № 760
Место расположения–сельский округ Созак, населенный пункт Ыбырай, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Курмангазы" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенные пункты Ыбырай, Какпансор, пастбища скота
Избирательный участок № 761
Место расположения–сельский округ Созак, населенный пункт Созак, ул. М.Ауезова без номера, государственного коммунального казенного предприятия "№ 1 колледж"
Граница: населенный пункт Созак, улицы Ж.Жабаева, Амангелди, Курмангазы, М.Ауезова, Б.Алибаева, Б.Кожамбердиева и восточная часть улица Ж.Откелбаева и пастбища скота
Избирательный участок № 762
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Каракур, улицы Усенбая, здание 32 коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени "Карагур" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Каракур
Избирательный участок № 763
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Ран коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Батырбековой" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Ран
Избирательный участок № 764
Место расположения-сельский округ Каракур, населенный пункт Шага, улица С.Бакбергенова, здание без номера, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени С.Бакбергенова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Шага
Избирательный участок № 765
Место расположения-сельский округ Каратау, населенный пункт Бакырлы, улица Жиенбет батыра, здание 14 сельский клуб
Граница: населенный пункт Бакырлы
Избирательный участок № 766
Место расположения–сельский округ Каратау, населенный пункт Аксумбе, сельский клуб.
Граница: населенный пункт Аксумбе, производственные места
Избирательный участок № 767
Место расположения-сельский округ Каратау, населенный пункт Саржаз, коммунального государственного учереждения "Основная средняя школа имени "Саржаз" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Саржаз
Избирательный участок № 768
Место расположения–сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улицы Б.Достайулы здание без номера, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Жуантобе
Избирательный участок № 769
Место расположения-сельский округ Жуантобе, населенный пункт Жуантобе, улицы А.Жаксыбайулы, здание без номера, сельский клуб.
Граница: населенный пункт Коныратарык
Избирательный участок № 770
Место расположения-сельский округ Тасты, улица Қазақстан, здание без номера, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Тасты
Избирательный участок № 771
Место расположения-сельский округ Тасты, населенный пункт Кылти, медицинская станция населенного пункта Кылти
Граница: населенный пункт Кылти
Избирательный участок № 772
Место расположения-сельский округ Шу, населенный пункт Шу, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Каламбаева" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Шу
Избирательный участок № 773
Место расположения-поселок Кыземшек, 2-микрорайон, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Ланде Бокенова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: поселок Кыземшек, производственные места
Избирательный участок № 774
Место расположения-поселок Кыземшек, населенный пункт Тайконыр коммунального государственного учереждение "Общая средняя школа имени Толегена Момбекова" отдела образования акимата Созакского района
Граница: населенный пункт Тайконыр, производственные места
Избирательный участок № 775
Место расположения-поселок Таукент, 1-микрорайон, коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени С.Кенесбаева" отдела образования акимата Созакского района
Граница: поселок Таукент, производственные места
Избирательный участок № 776
Место расположения-поселок Таукент, улица С.Кенесбаева, здание без номера, кабинеты с правой стороны у входа коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Сугир Алиулы" отдела образования акимата Созакского района
Граница: левая часть автотранспортной дороги ведущий в поселок Таукент
Избирательный участок № 1011
Место расположения-поселок Таукент, населенный пункт Жыныс, улица С.Кенесбаева, здание без номера, кабинеты с левой стороны у входа коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа имени Сугир Алиулы" отдела образования акимата Созакского района
Граница: правая часть автотранспортной дороги, ведущий в поселок Таукент