"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 302 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 3464 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 13 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 13 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3452 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 221 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2938 тіркелген, 2015 жылдың 14 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 840 433 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 021 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 31 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 257 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 781 192 мың теңге;
2) шығындар - 10 007 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– - 23 421 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 309 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 190 277 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 190 277 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 29 730 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4 941 мың теңге;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 221 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 декабря 2015 года № 3464. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 13)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 13).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года за № 44/375-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3452, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 221 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2938, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Созақ үні") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2015-2017 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 8 840 433 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7 021 780 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 31 204 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -6 257 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 781 192 тысяч тенге;
2) затраты - 10 0007 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 421 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 29 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -6 309 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит бюджета – -1 190 277 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 1 190 277 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -29 730 тысяч тенге;
погашение займов -4 941 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 165 488 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 жетоқсандағы
№ 221 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 302 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств -1 165 488 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 24 декабря 2014
года № 221
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 14 декабря 2015
года № 302
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс