Көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Созақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3517 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауылдық округінің № 3 көшесіне Атабек Асылбековтің есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округі әкімінің орынбасары Ж.Байкөбекке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі                    Б.Аметов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Созак Созакского района Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 3517
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1. № 3 улице Созакского сельского округа присвоить имя Атабека Асылбекова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Ж.Байкобек.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Б.Аметов