Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 276 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 3520 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шолаққорған ауылдық округінің көшелеріне:
1) № 24 көшесіне Амалбек Асқанбековтің есімі берілсін;
2) № 4 көшесіне Қаппар Әубәкіровтің есімі берілсін;
3) № 5 көшесіне Баймахан Бәшімұлының есімі берілсін;
4) № 1 көшесіне Ерман Ембергеновтің есімі берілсін;
5) № 25 көшесіне Төрехан Насыровтың есімі берілсін;
6) № 22 көшесіне Бекұлы Тастыбаевтың есімі берілсін;
7) № 17 көшесіне Шайық Оқшиевтің есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округі әкімінің орынбасары Т.Шайдазимовке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        П.Сақтапбергенұлы

О присвоении наименований улиц
Решение акима Шолаккорганского сельского округа Созакского района Южно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 3520
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1. Улицам сельского округа Шолаккорган:
1) улице № 24 присвоить имя Амалбек Асканбекова;
2) улице № 4 присвоить имя Каппар Аубакирова;
3) улице № 5 присвоить имя Баймахан Башимулы;
4) улице № 1 присвоить имя Ерман Ембергенова;
5) улице № 25 присвоить имя Торехан Насырова;
6) улице № 22 присвоить имя Бекулы Тастыбаева;
7) улице № 17 присвоить имя Шайык Окшиева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлажить заместителю акима сельского округа Т.Шайдазимову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      П.Сактапбергенулы