Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/176-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 39/185-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2994 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 01 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.01.2016 № 01 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21 қаңтардағы 2015 жылғы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/176-V «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2948 санымен тіркелген, 2015 жылы 21 қаңтардағы «Ленгер жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 399 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 982 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 449 568 мың теңге;
2) шығындар – 11 384 308 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 946 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 570 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 570 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/176-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2015 года № 39/185-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2015 года № 2994. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 01)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 01).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38/176-V «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2948, опубликовано 21 января 2015 года в газете «Ленгер жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 399 684 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 916 134 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 982 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 449 568 тысяч тенге;
2) затраты – 11 384 308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 946 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 570 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 570 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 5 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 376 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.».
2. Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ж.Нышанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2015 жылғы 30 қаңтардағы
№ 39/185-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсанындағы
№ 38/176-V шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Cыныбы

поступление займов – 5 946 тысяч тенге;
погашение займов – 3 376 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.».
2. Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата    Ж. Нышанов
Секретарь районного маслихата              А. Шынгысбаев
Приложение 1
к решению Толебийского
районного маслихата
от 30 января 2015 года № 39/185-V
Приложение 1
к решению Толебийского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 38/176-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс