Төлеби ауданының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 3065 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы  әкімінің 31.12.2015 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi).
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабы 1-тармағына сәйкес Төлеби ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби ауданының аумағындағы сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Төлеби ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 67 «Төлеби ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-13-96 тіркелген, 2011 жылы 14 желтоқсанда «Төлеби туы» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Тургумбеков
«КЕЛІСІЛДІ»
Төлеби аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     О.Суттибаев
«27» ақпан 2015 жыл
Аудан әкімінің
2015 жылғы «27» ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Төлеби ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы: «Төңкеріс» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Төңкеріс ауылының аумағы. «Төңкеріс» шекара заставасы.
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы: «Балдыберек» шағын жинақы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Балдыберек ауылының аумағы.
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қаратөбе» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қостөбе» шағын жинақы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қостөбе ауылының аумағы.
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы: «Майбұлақ» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Майбұлақ ауылындағы үйлер.
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы: Биболатұлы атындағы жалпы орта мектебі
Шекарасы: «Кеңесарық» ауылының аумағы.
№ 783 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қасқасу» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жоғарғы Қасқасу ауылының аумағы. «Қасқасу» шекара заставасы.
№ 784 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қасқасу» мәдениет үйі.
Шекарасы: Қасқасу ауылының аумағы.
№ 785 сайлау учаскесі
Орталығы: «Керегетас» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Керегетас ауылының аумағы.
№ 786 сайлау учаскесі
Орталығы: «Диханкөл» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Диханкөл ауылының аумағы.
№ 787 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ұзынарық ауылының аумағы.
№ 788 сайлау учаскесі
Орталығы: Ә.Молдағұлова атындағы негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Алшалы ауылының аумағы.
№ 789 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жамбыл» ауылдық клубы.
Шекарасы: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 790 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ханарық» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ханарық ауылының аумағы.
№ 791 сайлау учаскесі
Орталығы: «Оңтүстік» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Оңтүстік ауылының аумағы.
№ 792 сайлау учаскесі
Орталығы: Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Тасарық ауылының аумағы.
№ 794 сайлау учаскесі
Орталығы: «Сарқырама» ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Сарқырама ауылының аумағы.
№ 795 сайлау учаскесі
Орталығы: «Мәдени» ауылдық клубы.
Шекарасы: Мәдени ауылының аумағы.
№ 796 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қазақстан» орта мектебі.
Шекарасы: Қазақстан ауылының аумағы.
№ 797 сайлау учаскесі
Орталығы: «Көксәйек» мәдениет үйі.
Шекарасы: Көксәйек ауылы, Жолан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер.
Бостан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
Жастар көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.

Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района
Решение акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 марта 2015 года № 3065. Утратило силу решением акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 31.12.2015 № 14 (вводится действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» от 28 сентября 1995 года аким Толебийского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Толебийского района согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Толебийского района от 17 ноября 2011 года № 67 «Об образовании избирательных участков на территории Толебийского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-96, опубликовано 14 декабря 2011 года в газете «Төлеби туы»).
3. Настоящее решение вводится действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Тургумбеков
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Толебийской
районной избирательной комиссии            О. Суттибаев
«27» февраля 2015 год
Приложение к решению акима
Толебийского района
от 27 февраля 2015 года № 2
Избирательные участки на территории Толебийского района
Избирательный участок № 777
Центр: начальная школа «Тонкерис».
Граница: территория села Тонкерис. Пограничная застава «Тонкерис».
Избирательный участок № 778
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Балдыберек».
Граница: территория села Балдыберек.
Избирательный участок № 779
Центр: общая средняя школа «Каратобе».
Граница: территория села Каратобе.
Избирательный участок № 780
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Костобе».
Граница: территория села Костобе.
Избирательный участок № 781
Центр: общая средняя школа «Майбулак».
Граница: территория села Майбулак.
Избирательный участок № 782
Центр: общая средняя школа имени Биболатулы.
Граница: территория села Кенесарык.
Избирательный участок № 783
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Каскасу».
Граница: территория села Верхний Каскасу. Пограничная застава «Каскасу».
Избирательный участок № 784
Центр: дом культуры «Каскасу».
Граница: территория села «Каскасу».
Избирательный участок № 785
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Керегетас».
Граница: территория села Керегетас.
Избирательный участок № 786
Центр: общая средняя школа «Диханкол».
Граница: территория села Диханкол.
Избирательный участок № 787
Центр: общая средняя школа имени К.Байболова.
Граница: территория села Узынарык.
Избирательный участок № 788
Центр: малокомплектная основная средняя школа имени А.Молдагуловой.
Граница: территория села Алшалы.
Избирательный участок № 789
Центр: Жамбылский сельский клуб.
Граница: территория села Жамбыл.
Избирательный участок № 790
Центр: общая средняя школа «Ханарык».
Граница: территория села Ханарык.
Избирательный участок № 791
Центр: начальная школа «Оңтүстік».
Граница: территория села Оңтүстік.
Избирательный участок № 792
Центр: общая средняя школа имени Т.Тогысбаева.
Граница: территория села Тасарык.
Избирательный участок № 794
Центр: сельский дом культуры «Саркырама».
Граница: территория села Саркырама.
Избирательный участок № 795
Центр: сельский клуб «Мадени».
Граница: территория села Мадени.
Избирательный участок № 796
Центр: средняя школа «Казахстан».
Граница: территория села Казахстан.
Избирательный участок № 797
Центр: дом культуры «Коксайек».
Граница: село Коксайек, улица Жолан, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,  7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Бостана, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Улица Жастар, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.

Байгел ата көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер.
Абдрасилов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Тұрсынбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, үйлер.
Қожабек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
Рысқұлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 798 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық балалар және жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Көксәйек ауылы Өмірәліұлы Кәден көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Қожамсүгіров көшесі №№ 1, 2,3, 4,5, 6, 7, 8, 9,10,11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлер.
Бадалов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
Тілеубердиев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлер.
Қазыбекби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501 үйлер.
№ 799 сайлау учаскесі
Орталығы: № 9 колледжі.
Шекарасы: Көксәйек ауылы, Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Досалыби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315,317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451 үйлер.

Улица Байгел ата, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Улица Абдрасилова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Турсынбая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица Кожабека, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Улица Рыскулова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 798.
Центр: районная детская и юношеская спортивная школа.
Граница: село Коксайек, улица Кадена Умиралиулы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Кожамсугирова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Улица Бадалова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Тилеубердиева, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Казыбекби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица Толеби, дома №№ 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 497, 499, 501.
Избирательный участок № 799
Центр: № 9 колледж.
Граница: село Коксайек, улица Ауезова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Досалыбия, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Толеби, дома №№ 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 295, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 312, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 388, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451.

Қазыбекби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,44,46,48 үйлер.
№ 800 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жеңіс» мәдениет үйі.
Шекарасы: Көксәйек ауылы, Әйтекеби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер.
Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер.
Мұратбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 үйлер.
Қалдаяқов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлер.
Әл-Фараби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер.
Абылайхан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251 үйлер.
№ 801 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алтынбастау» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Алтынбастау ауылының аумағы.
№ 802 сайлау учаскесі
Орталығы: «Төлеби аудандық ауруханасы».
Шекарасы: аудандық аурухана.
№ 803 сайлау учаскесі
Орталығы «Зертас» мәдениет үйі.

Улица Казыбекби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок № 800
Центр: дом культуры «Женис».
Граница: село Коксайек, улица Айтекеби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50.
Улица Кунаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Муратбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
Улица Калдаякова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50.
Улица Аль-Фараби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Улица Абылайхана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Толеби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251.
Избирательный участок № 801
Центр: начальная школа «Алтынбастау».
Граница: территория села Алтынбастау.
Избирательный участок № 802
Центр: «Толебийская районная больница».
Граница: районнная больница.
Избирательный участок № 803
Центр: дом культуры «Зертас».

Шекарасы: Зертас ауылы, С.Андас көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 үйлер.
Ж.Қасымбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер.
Еламан-Сауран көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92 үйлер.
Сатпаев-1,2,3 көшелері №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Жаңақұрлыс 1,2,3 көшелері №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78 үйлер.

Граница: села Зертас, улица С.Андаса, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
Улица Ж.Касымбекова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86.
Улица Жамбыла, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Улица Еламан-Сауран, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92.
Улица Сатпаева - 1, 2, 3, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Улица Ш.Уалиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Жанакурлыс 1, 2, 3, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78.

Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер.
Нұрмағанбетов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер.
Жаңакүш ауылының аумағы.
№ 804 сайлау учаскесі
Орталығы: «Шомшақты» шағын жинақы орта мектебі.
Шекарасы: Зертас ауылы, Шомшақты көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 үйлер.
Қ.Жарасов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Ө.Мамутов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
№ 805 сайлау учаскесі
Орталығы: Қ.Тыныбеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Аққұм ауылының аумағы.
№ 806 сайлау учаскесі
Орталығы: «Момынай» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Момынай ауылының аумағы.
№ 807 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жаңаұйым» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Жаңаұйым ауылының аумағы.
№ 808 сайлау учаскесі
Орталығы: «Біркөлік» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Біркөлік ауылының аумағы.
№ 809 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алатау» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Алатау, Шұбарағаш, Шатыртөбе ауылдарының аумағы.
№ 810 сайлау учаскесі
Орталығы: «Екпінді» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Екпінді, Қосағаш, Қорған ауылдарының аумағы.
№ 811 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қайнар» ауылдық клубы.
Шекарасы: Қайнар ауылының аумағы.
№ 812 сайлау учаскесі
Орталығы: «Нысанбек» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Нысанбек, Жаңатұрмыс ауылдарының аумағы.
№ 813 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірінші Мамыр ауылы, «Бірінші Мамыр» орта мектебі.

Улица Кунаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Нурмаганбетова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.
Улица Курмангазы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49. Территория села Жанакуш.
Избирательный участок № 804
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Шомшакты».
Граница: Территория села Зертас улица Шомшакты, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73. 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158.
Улица К.Жарасова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Улица О.Мамутова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 805
Центр: малокомплектная основная средняя школа имени К.Тыныбекова.
Граница: территория села Аккум.
Избирательный участок № 806
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Момынай».
Граница: территория села Момынай.
Избирательный участок № 807
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Жанауйым».
Граница: территория села Жанауйым.
Избирательный участок № 808
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Бирколик».
Граница: территория села Бирколик.
Избирательный участок № 809
Центр: общая средняя школа «Алатау».
Граница: территория сел Алатау, Шубарагаш, Шатыртобе.
Избирательный участок № 810
Центр: общая средняя школа «Екпинди».
Граница: территория сел Екпинди, Косагаш, Корган.
Избирательный участок № 811
Центр: сельский клуб «Кайнар».
Граница: территория села Кайнар.
Избирательный участок № 812
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Нысанбек».
Граница: территория сел Нысанбек, Жанатурмыс.
Избирательный участок № 813
Центр: село Биринши Мамыр, средняя школа «Биринши Мамыр».

Шекарасы: Бірінші Мамыр ауылы Д.Қонаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлер.
Қожабек көшесі №№ 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
Сүгір көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 4, 14, 24, 344, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
Ә.Дүйсенбай көшесі №№ 1, 2,3,4, 5, 6,7,8,9,10,11,12, 13, 14 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
С.Мұханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
Таубай-ата көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер.
Мектеп көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15,16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Арычная көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
С.Сейфуллин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Жангелдин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Ш.Мырзалиев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
М.Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Үшетай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
Мир көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Юбилейный көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.

Граница: село Биринши Мамыр улица Д.Кунаева, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Улица Кожабека, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Сугира, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 4, 14, 24, 344, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица А.Дуйсенбая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица С.Муханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Амангельды, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Улица Таубай - ата, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Улица Школьная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Арычная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица С.Сейфуллина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жангельдина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Ш.Мырзалиева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица М.Ауезова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Улица Абая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Ушетая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Улица Мира, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Юбилейная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.

Д.Үмбеталиев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Сельповская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Садовая көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер.
№ 814 сайлау учаскесі
Орталығы: Ы.Алтынсарин атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Бейнеткеш ауылының аумағы.
№ 815 сайлау учаскесі
Орталығы: «Жаңажол» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Жаңажол ауылының аумағы. «Өгем» шекара заставасы
№ 816 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ынтымақ» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылының аумағы.
№ 817 сайлау учаскесі
Орталығы: «Алғабас» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Алғабас ауылының аумағы.
№ 818 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қамшақ ауылының аумағы.
№ 819 сайлау учаскесі
Орталығы: «Тағайна» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Тағайна ауылының аумағы.
№ 979 сайлау учаскесі
Орталығы: «Бірінші Мамыр» ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Бірінші Мамыр ауылы, Д.Қонаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13,15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлер.
С.Ерубаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
О.Шанбай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер.
Родниковая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер.
Набережная көшесі №№ 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.
Свердлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
Пушкин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер.

Улица Д.Умбеталиева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Сельповская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Садовая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 814
Центр: малокомплектная общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Граница: территория села Бейнеткеш.
Избирательный участок № 815
Центр: общая средняя школа «Жанажол».
Граница: территория села Жанажол. Пограничная застава «Угам».
Избирательный участок № 816
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Ынтымак».
Граница: территория села Ынтымак.
Избирательный участок № 817
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Алгабас».
Граница: территория села Алгабас.
Избирательный участок № 818
Центр: общая средняя школа имени Аль-Фараби.
Граница: территория села Камшак.
Избирательный участок № 819
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Тагайна».
Граница: территория села Тагайна.
Избирательный участок № 979
Центр: сельский дом культуры «Биринши Мамыр».
Граница: село Биринши Мамыр улица Д.Кунаева, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
Улица С.Ерубаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12.
Улица О.Шанбая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Улица Родниковая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Набережная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.
Улица Свердлова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Пушкина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70.

Комсомол көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер.
Калинин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер.
Мичурин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25 үйлер.
№ 821 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ұйымшыл» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ұйымшыл ауылының аумағы.
№ 822 сайлау учаскесі
Орталығы: «Абай» ауылдық клубы.
Шекарасы: Абай ауылы, Аманта көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер.
Қаратас көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50 үйлер.
Тәуелсіздік көшесі №№ 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер
№ 823 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Әңгірата ауылының аумағы.
Абай ауылы, Қошқарата көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, үйлер.
Мектеп көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Кемеқалған көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер.
№ 824 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ақбастау» орта мектебі.
Шекарасы: Ақбастау ауылының аумағы.
№ 793 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қаратөбе» шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратөбе ауылының аумағы.
№ 980 сайлау учаскесі
Орталығы: «Қарақия» бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қарақия ауылының аумағы.
№ 825 сайлау учаскесі
Орталығы: Әуезов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Киелітас ауылының аумағы.
№ 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Достық ауылының аумағы.
№ 827 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ақайдар» шағын жинақты негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақайдар ауылының аумағы.
№ 828 сайлау учаскесі
Орталығы: «Сұлтан Рабат» жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Сұлтан Рабат ауылы, Қаражол көшесі №№ 146, 147, 148, 149, 149/1, 149а, 150, 150а, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 155б, 156, 157,158, 158а, 158б, 158в, 159, 160, 160а, 161, 162, 162а, 163, 163а,164, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 169а, 170, 171,172, 173,173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 182, 182а, 182б, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211а, 212, 213, 213а, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 220, 221, 221б, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 227а, 228, 229, 230, 231,232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 үйлер.

Улица Комсомольская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Улица Калинина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Улица Мичурина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 821
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Уюмшыл».
Граница: территория села Уюмшыл.
Избирательный участок № 822
Центр: «Абайский» сельский клуб.
Граница: территория села Абая.
Улица Аманта, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.
Улица Каратас, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.
Улица Тауелсиздик, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 823
Центр: общая средняя школа имени Абая.
Граница: территория села Ангирата.
Село Абая улица Кошкарата №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Мектеп №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Кемекалган №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок № 824
Центр: средняя школа «Акбастау».
Граница: территория села Акбастау.
Избирательный участок № 793
Центр: малокомплектная общая средняя школа «Каратобе».
Граница: территория села Каратобе.
Избирательный участок № 980
Центр: начальная школа «Каракия».
Граница: территория села Каракия.
Избирательный участок № 825
Центр: общая средняя школа имени М.Ауезова.
Граница: территория села Киелитас.
Избирательный участок № 826
Центр: общая средняя школа имени Ш.Уалиханова.
Граница: территория села Достык.
Избирательный участок № 827
Центр: малокомплектная основная средняя школа «Акайдар».
Граница: территория села Акайдар.
Избирательный участок № 828
Центр: общая средняя школа «Султан Рабат».
Граница: село Султан Рабат, улица Каражол, дома №№ 146, 147, 148, 149, 149/1, 149а, 150, 150а, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 155б, 156, 157, 158, 158а, 158б, 158в, 159, 160, 160а, 161, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 178, 179, 179а, 180, 181, 182, 182а, 182б, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196а, 197, 197а, 198, 199, 200, 201, 201а, 202, 202а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211а, 212, 213, 213а, 214, 215, 216, 217, 217а, 218, 219, 220, 221, 221б, 222, 223, 223а, 224, 225, 226, 227, 227а, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243.

Бадам көшесі №№ 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 74а, 75, 77,79 үйлер.
Қазақстан көшесі №№ 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 181, 182, 183, 184, 185 үйлер.
Жалын көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 13а, 10а, 13б, 13в, 14, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17,17а, 17б, 17в, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22/1, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 30, 47 үйлер.
Гулистан көшесі №№ 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166 үйлер.
Қарауылтөбе көшесі №№ 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
Райхан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10,12 үйлер.
Жыланбұзған көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 71,72, 73,74, 75,76, 77,78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 86,87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 үйлер.
Ескіқорған көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
№ 829 сайлау учаскесі
Орталығы: «Төлеби су шаруашылығы» мекемесі.
Шекарасы: Сұлтан Рабат ауылы, Қаражол көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а,70,71,72,72а,73,74,75, 76, 77, 78, 79,80,81,82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90,91,92, 93,94,95,96,97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106,107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132а, 132б, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 143а, 143б, 144, 145, 145а үйлер.

Улица Бадам, дома №№ 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 74а, 75, 77, 79.
Улица Казахстанская, дома №№ 92, 93, 94, 95, 97, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 120-1, 121, 122, 123, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 181, 182, 183, 184, 185.
Улица Жалын, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 13а, 10а, 13б, 13в, 14, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 17, 17 а, 17б, 17в, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22/1, 23, 23а, 23б, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 30, 47.
Улица Гулистан, дома №№ 1, 1а, 1б, 2, 3, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 56, 56а, 58, 60, 62, 106, 136, 166.
Улица Карауылтобе, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Райхан, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12.
Улица Жыланбузган, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131.
Улица Ескикорган көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 829
Центр: учреждение «Толебийское водное хозяйство».
Граница: село Султан Рабат улица Каражол, дома № № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132а, 132б, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 137а, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 143а, 143б, 144, 145, 145а.

Бадам көшесі №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27 үйлер.
М.Бишимбаева көшесі №№ 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169 үйлер.
Б.Рүстемов көшесі №№ 1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18 үйлер.
Қызылжар көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер.
Желтоқсан көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61 үйлер.
Шалпая көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 9, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а үйлер.
№ 836 сайлау учаскесі
Орталығы: «Ленгер мұнай барлау экспедициясы» ғимараты.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Қазақстан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 үйлер.
Бірлік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер.
Пригородная көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер.
С.Сәулембаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 үйлер.

Улица Бадам, дома №№ 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27.
Улица М.Бишимбаевой, дома № № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 77, 87, 87а, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 97а, 99, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 129а, 131, 158, 162, 162а, 164, 168, 169.
Улица Б.Рустемова, дома № № 1, 1б, 2, 3, 5, 5а, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Улица Кызылжар, дома № № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13, 15, 17, 18, 18а, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Улица Желтоксан, дома № № 1, 1а, 2, 3, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 33, 34, 35, 35а, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 61.
Улица Шалпая, дома № № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 101а.
Избирательный участок № 836
Центр: здания «Ленгерской нефтеразведочной экспедиций».
Граница: город Ленгер улица Казахстанская, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85.
Улица Бирлик, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Таскешу, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Улица С.Саулембаева, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148.

ПМК көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5,16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12 үйлер.
№ 837 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 колледжі.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Қ.Рысқұлбекұлы корпустары №№ 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5,11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1,16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4 үйлер.
Жаңажол көшесі №№ 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29,30, 32, 33 үйлер.
Әділет көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер.
Ғарыш көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлер.
Ақшағала көшесі № 1, 2а, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31 үйлер.
Тыныбеков көшесі №№ 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г1, 113г2, 113д 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57,58, 59, 60, 61,62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155, үйлер

Улица ПМК, дома № № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/10, 17/11, 17/12.
Избирательный участок № 837
Центр: колледж № 8.
Граница: город Ленгер, корпуса К.Рыскулбекулы, дома №№ 1, 1а, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/8, 2/9, 2/10, 3, 3а, 3/1, 3/4, 3/9, 3/11, 3/14, 3/16, 3/17, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 5, 5/1, 5/3, 5/6, 5/7, 5/9, 5/10, 5/12, 6, 6/1, 6/9, 6/10, 6/17, 7, 7/1, 7/10, 7/12, 7/15, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/7, 8/9, 8/10, 8/15, 8/16, 8/19, 9, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 10, 10/2, 10/4, 10/10, 10/11, 10/12, 10/15, 11, 11/1, 11/5, 11/7, 11/8, 11/10, 11/13, 11/14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/5, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/5, 18/8, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 20, 20/3, 20/4.
Улица Жанажол, дома № № 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33.
Улица Адилет, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Гарыш, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68.
Улица Акшагала, дома №№ 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29д, 30, 31.
Улица Тыныбекова, дома № № 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 113а, 113б, 113в, 113г, 113г2, 113д, 114, 115, 115а, 115б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166.
Улица А.Байтурсынова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 148, 150, 153б, 153в, 155.

Парасат көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а үйлер.
Көктерек көшесі №№ 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,
Таукент көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27 үйлер.
М.Бишимбаева көшесі №№ 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166 үйлер.
Ұлытау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлер.
Алматы көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41,42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67 үйлер.
Титов көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
№ 838 сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 мектеп гимназиясы.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Өркен көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138 үйлер.
Базар көшесі №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер.
Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 100, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер.
Қ.Дүйсемұратұлы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82 үйлер.
Бейбарс көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5,55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б үйлер.

Улица Парасат, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а, 20а.
Улица Коктерек, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Таукент, дома №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 18, 20, 20а, 24, 25, 26, 27.
Улица М.Бишимбаевой, дома №№ 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166.
Улица Улытау, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15.
Улица Алматинская, дома № № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53г, 56, 57, 58, 61, 63, 67.
Улица Титова, дома № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 838
Центр: школа-гимназия № 1.
Граница: город Ленгер улица Оркен, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 96, 98, 106, 110, 112, 116, 118, 122, 126, 128а, 128б, 134, 136, 138.
Улица Базарная, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64.
Улица Жамбыла, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 100, 102, 104, 106, 108, 110.
Улица К.Дуйсемуратулы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 78, 82.
Улица Бейбарыс, дома №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55а-1, 55а-2, 55а-3, 55а-4, 55а-5, 55а-6, 55а-7, 55а-8, 57, 58, 58а, 59, 61, 61а, 61-1, 61-б, 61-в, 61-г, 63-а, 64-а, 64-б, 65, 66, 67, 67-б, 69, 70, 72-а, 72-б.

Б.Қозғанбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58 үйлер.
Ақжол көшесі №№ 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14 үйлер.
Оқжетпес көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23 үйлер.
С.Омаров көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47 үйлер.
Ақиқат көшесі №№ 1, 3, 4, 8, 8, 9, 10, 11,13 үйлер.
Сейфуллин көшесі №№ 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер.
№ 839 сайлау учаскесі
Орталығы: 1 мөлтек ауданы, арнайы кітапхана.
Шекарасы: Ленгер қаласы, 1 мөлтек ауданы көпқабатты № 1-15 үйлер; 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49,7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39,8/40, 8/41,8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55,8/56,8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60,10/1, 10/2, 10/3,10/4, 10/5, 10/6,10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38,10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48,10/49, 10/50,10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13,11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/,41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31,14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50 үйлер.
№ 840 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық кітапхана.

Улица Б.Козганбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 58.
Улица Акжол, дома №№ 1, 2, 2-а, 3, 4, 6, 10, 14.
Улица Окжетпес, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15-1, 16, 17, 21, 21-а, 23.
Улица С.Омарова, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47.
Улица Сейфуллина, дома №№ 4, 6, 10, 11, 13, 14, 16.
Улица Толеби, дома №№ 4, 8, 10, 12, 16, 31, 32, 35, 39, 40, 42, 43, 46, 49, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Избирательный участок № 839
Центр: специальная библиотека 1 микрорайон.
Граница: город Ленгер, 1 микрорайон, многоэтажные дома № 1-15; дома № № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/26, 2/27, 2/28, 2/29, 2/30, 2/31, 2/32, 2/33, 2/34, 2/35, 2/36, 2/37, 2/38, 2/39, 2/40, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/16, 3/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 3/29, 3/30, 3/31, 3/32, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 4/15, 4/16, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/16, 5/17, 5/18, 5/19, 5/20, 5/21, 5/22, 5/23, 5/24, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 6/13, 6/14, 6/15, 6/16, 6/17, 6/18, 6/19, 6/20, 6/21, 6/22, 6/23, 6/24, 6/25, 6/26, 6/27, 6/28, 6/29, 6/30, 6/31, 6/32, 6/33, 6/34, 6/35, 6/36, 6/37, 6/38, 6/39, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 6/45, 6/46, 6/47, 6/48, 6/49, 6/50, 6/51, 6/52, 6/53, 6/54, 6/55, 6/56, 6/57, 6/58, 6/59, 6/60, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16, 7/17, 7/18, 7/19, 7/20, 7/21, 7/22, 7/23, 7/24, 7/25, 7/26, 7/27, 7/28, 7/29, 7/30, 7/31, 7/32, 7/33, 7/34, 7/35, 7/36, 7/37, 7/38, 7/39, 7/40, 7/41, 7/42, 7/43, 7/44, 7/45, 7/46, 7/47, 7/48, 7/49, 7/50, 7/51, 7/52, 7/53, 7/54, 7/55, 7/56, 7/57, 7/58, 7/59, 7/60, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12, 8/13, 8/14, 8/15, 8/16, 8/17, 8/18, 8/19, 8/20, 8/21, 8/22, 8/23, 8/24, 8/25, 8/26, 8/27, 8/28, 8/29, 8/30, 8/31, 8/32, 8/33, 8/34, 8/35, 8/36, 8/37, 8/38, 8/39, 8/40, 8/41, 8/42, 8/43, 8/44, 8/45, 8/46, 8/47, 8/48, 8/49, 8/50, 8/51, 8/52, 8/53, 8/54, 8/55, 8/56, 8/57, 8/58, 8/59, 8/60, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 9/19, 9/20, 9/21, 9/22, 9/23, 9/24, 9/25, 9/26, 9/27, 9/28, 9/29, 9/30, 9/31, 9/32, 9/33, 9/34, 9/35, 9/36, 9/37, 9/38, 9/39, 9/40, 9/41, 9/42, 9/43, 9/44, 9/45, 9/46, 9/47, 9/48, 9/49, 9/50, 9/51, 9/52, 9/53, 9/54, 9/55, 9/56, 9/57, 9/58, 9/59, 9/60, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 10/12, 10/13, 10/14, 10/15, 10/16, 10/17, 10/18, 10/19, 10/20, 10/21, 10/22, 10/23, 10/24, 10/25, 10/26, 10/27, 10/28, 10/29, 10/30, 10/31, 10/32, 10/33, 10/34, 10/35, 10/36, 10/37, 10/38, 10/39, 10/40, 10/41, 10/42, 10/43, 10/44, 10/45, 10/46, 10/47, 10/48, 10/49, 10/50, 10/51, 10/52, 10/53, 10/54, 10/55, 10/56, 10/57, 10/58, 10/59, 10/60, 11,/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 11/15, 11/16, 11/17, 11/18, 11/19, 11/20, 11/21, 11/22, 11/23, 11/24, 11/25, 11/26, 11/27, 11/28, 11/29, 11/30, 11/31, 11/32, 11/33, 11/34, 11/35, 11/36, 11/37, 11/38, 11/39, 11/40, 11/41, 11/42, 11/43, 11/44, 11/45, 11/46, 11/47, 11/48, 11/49, 11/50, 11/51, 11/52, 11/53, 11/54, 11/55, 11/56, 11/57, 11/58, 11/59, 11/60, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/19, 12/20, 12/21, 12/22, 12/23, 12/24, 12/25, 12/26, 12/27, 12/28, 12/29, 12/30, 12/31, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37, 12/38, 12/39, 12/40, 12/41, 12/42, 12/43, 12/44, 12/45, 12/46, 12/47, 12/48, 12/49, 12/50, 12/51, 12/52, 1253, 12/54, 12/55, 12/56, 12/57, 12/58, 12/59, 12/60, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/26, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31, 13/32, 13/33, 13/34, 13/35, 13/36, 13/37, 13/38, 13/39, 13/40, 13/41, 13/42, 13/43, 13/44, 13/45, 13/46, 13/47, 13/48, 13/49, 13/50, 13/51, 13/52, 13/53, 13/54, 13/55, 13/56, 13/57, 13/58, 13/59, 13/60, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15, 14/16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/21, 14/22, 14/23, 14/24, 14/25, 14/26, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/32, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15/12, 15/13, 15/14, 15/15, 15/16, 15/17, 15/18, 15/19, 15/20, 15/21, 15/22, 15/23, 15/24, 15/25, 15/26, 15/27, 15/28, 15/29, 15/30, 15/31, 15/32, 15/33, 15/34, 15/35, 15/36, 15/37, 15/38, 15/39, 15/40, 15/41, 15/42, 15/43, 15/44, 15/45, 15/46, 15/47, 15/48, 15/49, 15/50.
Избирательный участок № 840
Центр: районная библиотека.

Шекарасы: Ленгер қаласы, Өркен көшесі №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178 үйлер.
Жамбыл көшесі: №№ 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112,113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 124, 125, 126, 127,128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136,137, 139 үйлер.
Қ. Дүйсемұратұлы көшесі №№ 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер.
Төле би көшесі №№ 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168,170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192 үйлер.
Базар көшесі №№ 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлер.
Теміржол көшесі: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер.
Н.Рысбаев көшесі: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
Шаңырақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Оңтүстік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10 үйлер.
Көкжиек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер.
Кенші көшесі №№ 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124 үйлер.
№ 841 сайлау учаскесі
Орталығы: № 5 мектеп гимназиясы.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Көкжиек көшесі №№ 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71,72,73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139 үйлер.
Н.Свинарчук көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер.

Граница: город Ленгер, улица Оркен, дома №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178.
Улица Жамбыла, дома №№ 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139.
Улица К.Дуйсемуратулы, дома №№ 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Толеби, дома №№ 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192.
Улица Базарная, дома №№ 59, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84.
Улица Темиржол, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Улица Н.Рысбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Улица Шанырак, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Онтустик, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10.
Улица Кокжиек, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
Улица Кенши, дома №№ 2, 4, 6, 9, 23, 33, 44, 46, 49, 50, 52, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 106, 118, 121, 122, 124.
Избирательный участок № 841
Центр: школа гимназия № 5.
Граница: город Ленгер улица Кокжиек, дома №№ 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139.
Улица Н.Свинарчук, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.

Қазыбекби көшесі №№ 1,2,3, 4,5, 6, 7,8, 9,10, 11,12, 13,14, 15,16, 17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25,26, 27,28, 29,30, 31,32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280 үйлер.
Әйтекеби көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер.
Байқоңыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Ақбұлақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер.
Шаттық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Дәлхан Абылай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Өтемісұлы Тұрдалы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер.
Н.Огородников көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
8-Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
Алатау көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Мәметова көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Крупская көшесі №№ 1, 3 үйлер.
Д.Қонаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8 үйлер.
Қабыланов көшесі №№ 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 842 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Көкжиек көшесі №№ 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167 үйлер.
Қонаев көшесі №№ 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 3-1, 5, 7, 9-3, 11, 13-2, 13-3, 13-4 үйлер.
Свинарчук көшесі №№ 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123,125, 127,129,131 үйлер.

Улица Казыбекби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62.
Улица Толеби, дома №№ 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280.
Улица Айтекеби, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица Байконур, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Акбулак, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Улица Шаттык, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Далхан Абылая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Ш.Уалиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Утемисулы Турдалы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Улица Н.Огородникова, дома №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Абая, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица 8-Наурыз, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Алатау, дома №№ 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Маметовой, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Крупской, дома №№ 1, 3.
Улица Д.Кунаева, дома №№ 2, 4, 6, 8.
Улица Кабыланова, дома №№ 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96.
Избирательный участок № 842
Центр: районный дом культуры.
Граница: город Ленгер улица Кокжиек, дома №№ 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 155а, 156, 157, 158, 161, 163, 165, 167.
Улица Д.Кунаева, дома №№ 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 3-1, 5, 7, 9-3, 11, 13-2, 13-3, 13-4.
Улица Свинарчук, дома №№ 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.

Әйтекеби көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3, 227, 229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-2, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12 үйлер.
Сағындықов көшесі №№1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16 үйлер.
Ф.Жатақбаев көшесі №№ 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5-1, 5, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 1313-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16 үйлер.
С.Ахметов көшесі №№ 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер.
Б.Майлин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
Ә.Жангельдин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Е.Сәуірбай көшесі №№ 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1,14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
Арзымбетов көшесі №№ 1,3 үйлер.
3 мөлтек аудан №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а-1, 3а-2, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9-1, 9-2, 9а, 10, 10а, 11а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2,78-1, 78-2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 үйлер.

Улица Айтекеби, дома №№ 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42-1, 42-3, 43, 44, 45-1, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48-1, 48-2, 49-1, 50, 52, 54-1, 54-2.
Улица Толеби, дома №№ 223-1, 223-2, 223-3, 223-4, 225-3,227,229-4, 231-1, 231-2, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245-1, 245-2, 245-3, 245-4, 247-3, 247-4, 249, 249а, 249-2, 251, 253а, 253-4, 255, 257-1, 259, 261-1, 261-2, 263, 265-1, 265-2, 265-3, 265-4, 265-5, 265-6, 265-7, 265-8, 265-9, 265-10, 265-11, 265-12, 267, 269, 271, 273, 275-1, 275-2, 275-3, 275-4, 275-5, 275-6, 275-7, 275-8, 275-9, 275-10, 275-11, 275-12, 282-1, 282-2, 284-2, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304-2, 306-1, 306-2, 308-1, 308-3, 310-2, 310-3, 312-1, 312-2, 314-1, 316, 318-2, 320-2, 320-1, 320-3, 320-4, 320-5, 320-6, 320-7, 320-8, 320-9, 320-10, 320-11, 320-12, 322-2, 324, 326-1, 326-2, 328, 330, 332, 334-1, 334-2, 334-3, 334-4, 334-5, 334-6, 334-7, 334-8, 334-9, 334-10, 334-11, 334-12.
Улица Сагындыкова, дома №№ 1, 1-1, 1-2, 1-3, 2, 2-1, 2-3, 2-4, 3, 3-1, 3-2, 3-4, 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Ф.Жатакбаева, дома №№ 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-3, 4, 4-1, 4-3, 5-1, 5, 5-2, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 8, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 10-1, 10-2, 10-4, 11, 11-1, 11-3, 11-4, 12, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 13-1, 13-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 15, 16.
Улица С.Ахметова, дома №№ 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 5-3, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 11-3, 12-1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Б.Майлина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Улица А.Жангельдина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Е.Сауирбая, дома №№ 1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Арзымбетова, дома №№ 1, 3.
3 микрорайон, дома №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а-1, 3а-2, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9-1, 9-2, 9а, 10, 10а, 11а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 73, 74, 75, 76-1, 76-2, 78-1, 78- 2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90-1, 90-2, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112.

2 мөлтек аудан №№ 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119,120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 164б, 164в, 164г, 164д, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174а, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183А, 183б, 184,185, 186, 187, 188, 188а, 189 үйлер.
Қазыбекби көшесі №№ 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3,81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1, 88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100 үйлер.
Бетон зауыт көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлер.
Қырықбаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 29в, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер.
Солтүстік мөлтек аудан №№ 1а-1, 1а-2, 1а-2, 1-1, 1-2, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8а, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10А, 10-1, 10-2, 11а, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 2а1-1, 21-2, 22-1, 23а, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25а, 25-1, 25-2, 26а, 26-1, 26-2, 27а, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер.
Достық көшесі №№ 1, 1а, 1б,1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 94в, 94г, 94д, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 100б, 100в, 100г, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127,1 28, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 үйлер.

2 микрорайон, дома №№ 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 164б, 164в, 164г, 164д, 165, 166, 166а, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173-1, 173-2, 173-3, 173-4, 174, 174-1, 174а, 175, 176-1, 176-2, 177-1, 177-2, 178-1, 178-2, 179-1, 179-2, 180, 181-1, 181-2, 182-1, 182-2, 183-1, 183-2, 183а, 183б, 184, 185, 186, 187, 188, 188а, 189.
Улица Казыбекби, дома №№ 61-1, 61-2, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 64, 65-1, 65-2, 66, 67-1, 67-2, 68, 69-1, 69-2, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 71-1, 71-2, 72-1, 72-2, 73, 74-1, 74-2, 74-3, 74-4, 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 77-3, 77-4, 78-1, 78-2, 79, 80, 81-1, 81-2, 81-3, 81-4, 82-1, 82-2, 82-3, 82-4, 83-1, 83-2, 84, 85-1, 85-2, 86-1, 86-2, 87, 88-1,88-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 92, 93-1, 93-2, 94-1, 94-2, 95-1, 95-2, 96, 97-1, 97-2, 98, 99-1, 99-2, 99-3, 99-4, 99-5, 99-6, 99-7, 99-8, 99-9, 99-10, 99-11, 99-12, 100.
Улица Бетонный завод, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Кырыкбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 29в, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Микрорайон Север, дома №№ 1а-1, 1а-2, 1-1, 1-2, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7а, 7-1, 7-2, 8а, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10а, 10-1, 10-2, 11а, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 2а1-1, 21-2, 22-1, 23а, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25а, 25-1, 25-2, 26а, 26-1, 26-2, 27а, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65.
Улица Достык, дома №№ 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 94б, 94в, 94г, 94д, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 100б, 100в, 100г, 101а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180.

Таңжарық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3,11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15 үйлер.
Күмістөбе көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7в, 7г, 7д, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер.
№ 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Ленгер қалалық ауруханасы.
Шекарасы: қалалық аурухана.
№ 844 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ленгер қаласы, 2 мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 үйлер.
Қазыбекби көшесі №№ 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 үйлер.
Ж.Арзымбетов көшесі №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97 үйлер.

Улица Танжарык, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6-1, 6-2, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 11-5, 11-6, 11-7, 11-8, 12-1, 12-2, 13, 14, 15.
Улица Кумистобе, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7в, 7г, 7д, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 843
Центр: Ленгерская городская больница.
Граница: городская больница.
Избирательный участок № 844
Центр: общая средняя школа № 4.
Граница: город Ленгер, 2 микрорайон, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104.
Улица Казыбекби, дома №№ 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 101/5, 101/6, 101/7, 101/8, 101/9, 101/10, 101/11, 101/12, 101/13, 101/14, 101/15, 101/16, 101/17, 101/18, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 105/1, 105/2, 105/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 105/13, 105/14, 105/15, 105/16, 105/17, 105/18, 106, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 107/15, 107/16, 107/17, 107/18, 107/19, 107/20, 107/21, 107/22, 107/23, 107/24, 107/25, 107/26, 107/27, 107/28, 107/29, 107/30, 107/31, 107/32, 107/33, 107/34, 107/35, 107/36, 107/37, 107/38, 107/39, 107/40, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130,131, 132, 133, 134, 135, 136, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 137/5, 137/6, 137/7, 137/8, 137/9, 137/10, 137/11, 137/12, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/1, 150/2, 150/3, 150/4, 150/5, 150/6, 150/7, 150/8, 150/9, 150/10, 150/11, 150/12, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183.
Улица Ж.Арзымбетова, дома №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97.

Ешенқұлов көшесі №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64 үйлер.
Төлеби көшесі №№ 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9,291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 297/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7,346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12 үйлер.
Төлтебаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер.
Мәделханов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15,16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,38 үйлер.
№ 20-41 әскери бөлімі.
№ 845 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 жалпы орта мектебі.

Улица Ешенкулова, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64.
Улица Толеби, дома №№ 275/1, 275/2, 275/3, 275/4, 275/5, 275/6, 275/7, 275/8, 275/9, 275/10, 275/11, 275/12, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279/1, 279/2, 279/3, 279/4, 279/5, 279/6, 279/7, 279/8, 281/1, 281/2, 281/3, 281/4, 281/5, 281/6, 281/7, 281/8, 289/1, 289/2, 289/3, 289/4, 289/5, 289/6, 289/7, 289/8, 289/9, 289/10, 289/11, 289/12, 291/1, 291/2, 291/3, 291/4, 291/5, 291/6, 291/7, 291/8, 291/9, 291/10, 291/11, 291/12, 293/1, 293/2, 293/3, 293/4, 293/5, 293/6, 293/7, 293/8, 293/9, 293/10, 293/11, 293/12, 295/1, 295/2, 295/3, 295/4, 295/5, 295/6, 295/7, 295/8, 295/9, 295/10, 295/11, 295/12, 297/1, 297/2, 297/3, 297/4, 297/5, 297/6, 297/7, 297/8, 297/9, 297/10, 97/11, 297/12, 299/1, 299/2, 299/3, 299/4, 299/5, 299/6, 299/7, 299/8, 299/9, 299/10, 299/11, 299/12, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6, 301/7, 301/8, 301/9, 301/10, 301/11, 301/12, 334/1, 334/2, 334/3, 334/4, 334/5, 334/6, 334/7, 334/8, 334/9, 334/10, 334/11, 334/12, 336/1, 336/2, 336/3, 336/4, 336/5, 336/6, 336/7, 336/8, 338/1, 338/2, 338/3, 338/4, 338/5, 338/6, 338/7, 338/8, 340/1, 340/2, 340/3, 340/4, 340/5, 340/6, 340/7, 340/8, 340/9, 340/10, 340/11, 340/12, 340а/1, 340а/2, 340а/3, 340/а4, 340а/5, 340а/6, 340а/7, 340а/8, 340а/9, 340а/10, 340а/11, 340а/12, 344/1, 344/2, 344/3, 344/4, 344/10, 344/11, 344/12, 346/1, 346/2, 346/3, 346/4, 346/5, 346/6, 346/7, 346/8, 346/9, 346/10, 346/11, 346/12, 348/1, 348/2, 348/3, 348/4, 348/5, 348/6, 348/7, 348/8, 348/9, 348/10, 348/11, 348/12, 352/1, 352/2, 352/3, 352/4, 352/5, 352/6, 352/7, 352/8, 352/9, 352/10, 352/11, 352/12, 354/1, 354/2, 354/3, 354/4, 354/5, 354/6, 354/7, 354/8, 354/9, 354/10, 354/11, 354/12, 356/1, 356/2, 356/3, 356/4, 356/5, 356/6, 356/7, 356/8, 356/9, 356/10, 356/11, 356/12, 358/1, 358/2, 358/3, 358/4, 358/5, 358/6, 358/7, 358/8, 358/9, 358/10, 358/11, 358/12, 360/1, 360/2, 360/3, 360/4, 360/5, 360/6, 360/7, 360/8, 360/9, 360/10, 360/11, 360/12.
Улица Тултебаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Улица Маделханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Войнская часть № 20-41.
Избирательный участок № 845
Центр: общая средняя школа № 7.

Шекарасы: Ленгер қаласы, Шапағат көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер.
4 мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 8.
Самал мөлтек аудан №№1/1, 1/2, 1/7, 1/13, 1/14, 1/15, 2/9, 2/18, 3/4, 3/5, 3/21, 3/25, 3/36, 4/14, 4/29, 4/34, 5/1, 5/3, 5/6а, 5/11, 6/17, 6/26, 6/34, 7/5, 7/9, 7/16, 7/23, 8/1, 8/2, 8/6, 8/8, 8/19, 8/21, 9/4, 10/1, 10/2, 21/6 үйлер, нөмірленбеген үйлер – 33.
Қазығұрт мөлтек аудан №№ 1/12, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 3, 4/1, 4/4, 5/1,5/17, 5/23, 5/29, 7, 7/11, 7/21, 8/8, 8/9, 8/13, 8/17, 8/21, 8/29, 9/1, 9/12, 9/29, 25 үйлер, нөмірленбеген үйлер - 40.
Алатау мөлтек ауданы 3/38, нөмірленбеген үйлер - 9.
6 мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 үйлер.
Қапал батыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155,156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, үйлер.

Граница: город Ленгер улица Шапагат, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
4 микрорайон, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, восемь домов без номера.
Микрорайон Самал, дома №№ 1/1, 1/2, 1/7, 1/13, 1/14, 1/15, 2/9, 2/18, 3/4, 3/5, 3/21, 3/25, 3/36, 4/14, 4/29, 4/34, 5/1, 5/3, 5/6а, 5/11, 6/17, 6/26, 6/34, 7/5, 7/9, 7/16, 7/23, 8/1, 8/2, 8/6, 8/8, 8/19, 8/21, 9/4, 10/1, 10/2, 21/6, тридцать три дома без номера.
Микрорайон Казыгурт, дома № № 1/12, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 3, 4/1, 4/4, 5/1, 5/17, 5/23, 5/29, 7, 7/11, 7/21, 8/8, 8/9, 8/13, 8/17, 8/21, 8/29, 9/1, 9/12, 9/29, 25, сорок домов без номера.
Микрорайон Алатау, дом № 3/38, девять домов без номера.
6 микрорайон, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197.
Улица Капал батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201.

А.Бейсембайұлы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер.
Көктөбе көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 үйлер.
№ 846 сайлау учаскесі
Орталығы: № 6 жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Атамекен көшесі №№ 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117 үйлер.
Ақмаржан көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68, 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125.Үміт көшесі - №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2 үйлер.
Шұғыла көшесі №№ 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108 үйлер.
Амангелді көшесі №№ 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1, 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95, 95-4, 95-5, 98 үйлер.
Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер.
№ 6 мектеп көшесі №№ 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71 үйлер.
№ 847 сайлау учаскесі
Орталығы: № 8 шағын жинақты жалпы орта мектебі.
Шекарасы: Ленгер қаласы, Шахта-Тоғыс елді мекені, Жастар көшесі №№ 1, 2, 3, 4,5-1,5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б,32с,32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61 үйлер.

Улица А.Бейсембайулы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53.
Улица Коктобе, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127.
Избирательный участок № 846
Центр: общая средняя школа № 6.
Граница: город Ленгер улица Атамекен, дома №№ 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 5-1, 5-2, 5-4, 6-2, 7, 8, 9, 9-1, 9-3, 10, 10-1, 10-3, 10-4, 10-5, 10-6, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 36, 40, 41, 45, 48, 52, 54, 55, 55-3, 59, 60, 62, 63, 68, 69, 72, 74, 74-4, 75, 77, 78, 85, 88, 89, 98, 117.
Улица Акмаржан, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 24, 27, 33, 34, 36, 36-2, 38, 40-2, 45, 46, 51, 55, 58, 59, 65, 68 74, 75, 78, 81, 84, 86, 88, 91, 95, 97, 100, 102, 108, 109, 116, 117, 118, 118-2, 118-4, 118-7, 118-11, 119, 120, 121, 122, 125.
Улица Умит, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 50, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 69, 70, 71, 75, 82, 84, 88, 90, 109, 113, 118-2.
Улица Шугыла, дома №№ 1, 1-4, 2, 2-2, 3, 3-1, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17-2, 19, 20, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 47, 55, 64, 85, 108.
Улица Амангельды, дома №№ 1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-10, 2, 3, 4, 4-1, 4-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 2-2, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-7, 16, 16-а, 17, 18, 18-а, 19, 19-1- 19-2, 19-5, 21, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 25, 25-1, 25-2, 26, 27, 27-1, 28, 29, 29-1, 29-2, 31, 31-1, 31-2, 34, 36, 37, 37-2, 37-3, 37-4, 37-5, 39, 39-1, 41, 44, 49, 53, 55, 57, 59, 67, 69, 70, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89-3, 89-8, 89-9, 92, 94, 95,95-4, 95-5, 98.
Улица Ауезова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица № 6 школы, дома №№ 1, 2, 3, 6, 8, 12, 16, 17, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, 38, 44, 46, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 63, 65, 66, 69, 70, 71.
Избирательный участок № 847
Центр: малокомплектная общая средняя школа № 8.
Граница: город Ленгер населенный пункт Шахта-Тогус, улица Жастар, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 22б, 22с, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31б, 31с, 31д, 31е, 31ж, 31г, 31з, 32а, 32б, 32с, 32г, 32д, 32е, 32ж, 33а, 33б, 33с, 33г, 33д, 33е, 33ж, 33з, 34а, 34б, 34с, 34д, 34г, 34ж, 34з, 34-8, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 59б, 60, 61.

Алтынсарин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18,19, 20 үйлер.
Ащы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер. № 6698 бөлімінің 4 атқыштар ротасы.
№ 998 сайлау учаскесі
Орталығы: аудандық ішкі істер бөлімі ғимараты.
Шекарасы: уақытша ұстау изоляторы.

Улица Алтынсарина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Улица Ащы, дома № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. 4 стрелковая рота части № 6698.
Избирательный участок № 998
Центр: здание районного отдела внутренних дел.
Граница: изолятор временного содержания.