Көшені қайта атау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Тасарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 7 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3516 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылында орналасқан «Қырлы» көшесі «Тасболат Қарсыбайұлы» есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жариаланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі                          М.Дүйсебаев

О переименовании улицы
Решение акима Тасарыкского сельского округа акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 3516
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «Кырлы» на имя «Тасболата Карсыбайулы» расположенный в селе Жамбыл.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечнии десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      М.Дуйсебаев