Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/1-05 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 37/1-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қаңтарда № 2976 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 26 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/1-05 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2943 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шамшырақ» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түлкібас ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 11076051 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1870808 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7258 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 16500 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9181485 мың теңге;
2) шығындар – 11076051 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 65260 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77298 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12038 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -65260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 65260 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 77298 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12038 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.».

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 36/1-05 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2015 года № 37/1-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 января 2015 года № 2976. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 26).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 36/1-05 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2943, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Шамшырак») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 11076051 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1870808 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7258 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9181485 тысяч тенге;
2) затраты – 11076051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65260 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77298 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12038 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 65260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 65260 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 77298 тысяч тенге;
погашение займов – 12038 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.».