Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/8-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 3256 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 25/12-06 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 29.03.2018 № 25/12-06 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381 бабына, 387 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/4-05 шешімімен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2379 номермен тіркелген) Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 381 бабында белгіленген елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын жер салығының базалық мөлшерлемелері жоғарылатылсын:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 аймақтарда, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда 50 пайызға.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы А.Сапаров

О повышении базовой налоговой ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) Тюлькубасского района
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 41/8-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2015 года № 3256. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2018 года № 25/12-06
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.03.2018 № 25/12-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 381, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании схемы зонирования земель в населенных пунктах Тюлькубасского района утвержденной решением Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/4-05 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2379) повысить базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) установленные статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) для земель, находящихся:
в зонах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочных станции и занятых под казино на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А. Нуранов
Секретарь районного
маслихата маслихата А. Сапаров