2015 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 19 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 ақпанда № 3022 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 03-32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 06.01.2016 № 03-32 хатымен).
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
3. Ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбек заңнамасы, зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнама қолданылады.
4. «Шардара ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы қаулыны Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Байтұрғановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                К.Айтуреев
Шардара ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 19 қаңтар
№ 19 қаулысына қосымша
2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері.
қ/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмысшыларға сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Шардара қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
60
Қаланы абаттандыру және көгалдандыру 5000 шаршы метр
Аудандық бюджет
2
«Қауысбек Тұрысбеков ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1500 шаршы метр
Аудандық бюджет
3
«Қоссейіт ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
4
«Көксу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
18
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1500 шаршы метр
Аудандық бюджет
5
«Ұзын ата ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
Шардара ауданы әкімдігінің «Алатау батыр ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1500 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
«Қызылқұм ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
«Сүткент ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
«Ақщеңгелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
18
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1500 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
«Достық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 1000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
«Жаушықұм ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
17
Ауылдық округті абаттандыру және көгалдандыру 900 шаршы метр
Аудандық бюджет
12
Шардара ауданы әкімдігінің «Шардара аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
40

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2015 году
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 19 января 2015 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 февраля 2015 года № 3022. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 6 января 2016 года № 03-32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 06.01.2016 № 03-32).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
3. На безработных, участвующих в оплачиваемых общественных работах, распространяются трудовое законодательство, законодательство о пенсионном обеспечении и страховании.
4. Государственному учреждению «Аппарат акима Шардаринского района» в порядке установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Шардаринского района и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Байтурганова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Айтуреев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 19 января 2015 года № 19
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источники финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Шардара»
60
Благоустройство и озеленение города 5000 квадратных метров
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Кауысбека Турысбекова»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 1500 квадратных метров
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Коссейт»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 1000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Коксу»
18
Благоустройство и озеленение сельского округа 1500 квадратных метров
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Узын-ата»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 1000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Алатау батыр» акимата Шардаринского района
18
Благоустройство и озеленение сельского округа 1500 квадратных метров
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Кызылкум»
17
Благоустройство и озеленение села 1000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Суткент»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 1000 квадратных метров
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акшенгелди»
18
Благоустройство и озеленение сельского округа 1500 квадратных метров
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Достык»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 1000 квадратных метров
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жаушыкум»
17
Благоустройство и озеленение сельского округа 900 квадратных метров
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Шардаринского района» акимата Шардаринского района
40

Іс-қағаздарын жүргізу-100 іс, шегірткеге және өртке қарсы күрес жұмыстары-6000 гектар жер
Аудандық бюджет
13
Шардара ауданы әкімдігінің «Шардара аудандық тұрғын үй комуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
Іс-қағаздарын жүргізу -100 іс, көгалдандыру- 5000 шаршы метр, ауылдық округтерді санитарлық тазалау 3500 шаршы
Аудандық бюджет
14
Шардара ауданы әкімдігінің «Шардара аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 200 іс
Аудандық бюджет
15
Шардара ауданы әкімдігінің «Шардара аудандық кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 200 іс
Аудандық бюджет
16
«Шардара ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
10
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 100 іс
Аудандық бюджет
17
Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі істер департаментінің «Шардара ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
Іс-қағаздарын жүргізу-100 іс, коғамдық тәртіпті сақтау-10 ауылдық округ
Аудандық бюджет
18
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
10
Әскери қызметке шақыруға қатысты қағаздарын толтыру және тарату -2000 шақыру қағаз бланкілері
Аудандық бюджет
19
Шардара аудандық соты
6
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 100 іс
Аудандық бюджет
20
Оңтүстік Қазақстан облсы «Әділет департаменті "Шардара ауданының аумақтық сот орындаушылар бөлімі"
6
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 100 іс
Аудандық бюджет
21
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Шардара ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
6
Жылжымайтын мүлікті тіркеу бойынша іс-жүргізуге жәрдемдесу, іс-қағаздарын жүргізу-500 іс, мекеме ғимараты аумағын көгалдандыру 100 шаршы метр
Аудандық бюджет
22
«Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының «Оңтүстік Қазақстан облыстық тарихи-өлкетану мұражайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
7
Материалдарды топтастыруға жәрдемдесу-50 іс, ғимарат аумағын көгалдандыру және тазалау 500 шаршы метр
Аудандық бюджет
23
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық филиалы
6
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 100 іс
Аудандық бюджет
24
«Өскен өңір» Шардара аудандық газеті» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6
Іс-қағаздарын жүргізу 100 іс
Аудандық бюджет
25
«Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика департаменті» мемлекеттік мекемесі
6
Іс-қағаздарын жүргізу, мәліметтерді бағдарламаға енгізу 100 іс
Аудандық бюджет
Барлығы:

Ведение делопроизводства- 100 дел, работы по борьбе с саранчой и пожарами - 6000 гектаров земли
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шардаринского района» акимата Шардаринского района
30
Ведение делопроизводства -100 дел, озеленении -5000 квадратных метров, санитарная очистка сельских округов 3500 квадратных метров
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Шардаринского района» акимата Шардаринского района
10
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 200 дел
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства Шардаринского района» акимата Шардаринского района
10
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 200 дел
Районный бюджет
16
Прокуратура Шардаринского района
10
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 100 дел
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Отдел Внутренних дел Шардаринского района Департамента Внутренних дел Южно-Казахстанской области»
30
Ведение делопроизводства - 100 дел, охрана общественного порядка -10 сельских округов
Районный бюджет
18
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Шардаринского района Южно-Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан
10
Заполнение и распространение повесток касающихся призыва на военную службу - 2000 бланков призывной бумаги
Районный бюджет
19
Шардаринский районный суд
6
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 100 дел
Районный бюджет
20
Департамент юстиции Южно-Казахстанской области «Шардариснкий территориальный отдел судебных исполнителей»
6
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 100 дел
Районный бюджет
21
Государственное учреждение «Управление юстиции Шардаринского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
6
Помощь в ведении работы по регистрации недвижимости, ведение делопроизводства-500 дел, озеленение территорий организаций - 100 квадратных метров
Районный бюджет
22
Государственное коммунальное казенное предприятие «Южно-Казахстанский областной историко-краеведческий музей» акимата Южно-Казахстанской области
7
Помощь в сборе материалов - 50 дел, озеленение и очистка территорий организаций 500 квадратных метров
Районный бюджет
23
Шардаринский районный филиал Южно-Казахстанской области Общественного объединения «Народно-Демократическая партия «Нур-Отан»
6
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 100 дел
Районный бюджет
24
Товарищество с ограниченной ответственностью «Шардаринская районная газета «Өскен өңір»
6
Ведение делопроизводства 100 дел
Районный бюджет
25
Государственное учреждение «Департамент статистики Южно-Казахстанской области»
6
Ведение делопроизводства, внесение данных в программу – 100 дел
Районный бюджет
Всего

416
Ескертпе: ақылы қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

416
Примечание: условия оплачиваемых общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах.