""Б" корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 42–253–V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 45-266-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 3364 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 52-302-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 52-302-V шешімімен (қол қойған күннен бастап күшіне енеді).
«Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттесттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы Жарлығының 27-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2-тармағына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 маусымдағы
№ 42–253–V ««Б» корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3284 тіркелген, 2015 жылдың 31 шілдеде «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген орыс тіліндегі «Б» корпусындағы Шардара аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесінің 13 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Қарымсақов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т.Бердібеков

О внесении изменения в решение Шардаринского районного маслихата от 23 июня 2015 года № 42-253-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 сентября 2015 года № 45-266-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 октября 2015 года № 3364. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 52-302-V
Сноска. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 52-302-V (вводится в действие с момента его подписания).
В соответствии с пунктом 27 Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года «Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих», пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б», утвержденной приказом Председателя Агенства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86, Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 23 июня 2015 года № 42-253-V «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса «Б»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3284, опубликовано 31 июля 2015 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующее изменение:
в абзаце первом пункта 13 Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Шардаринского районного маслихата корпуса «Б», утвержденной указанным решением, слово «маслихата» заменить словом «комиссии».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е.Карымсаков
Секретарь районного маслихата              Т.Бердибеков