"Су және орман ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 209 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы N 15 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 ақпанда N 3674 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы N 277 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 16.10.2015 N 277 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 9432) бұйрығы негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су және орман ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 31 шілдедегі № 209 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген нөмiрi 3472, 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 107 (17044) "Дидар", 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 107 (19554) "Рудный Алтай" газеттерiнде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс-қимылды) өту блок-схемасында көрсетілген.";
8-тармақтың үшінші бөлігі алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық–тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";

О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 31 июля 2014 года № 209 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере использования водных и лесных ресурсов"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 января 2015 года N 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 февраля 2015 года N 3674. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 октября 2015 года N 277
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 16.10.2015 N 277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", на основании приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9432) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере использования водных и лесных ресурсов" от 31 июля 2014 года № 209 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3472, опубликованное в газетах "Дидар" от 16 сентября 2014 года № 107 (17044), "Рудный Алтай" от 17 сентября 2014 года № 107 (19554) следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
часть третью пункта 8 исключить;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества";

осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес әрбір рәсімді (іс-қимылды) өту блок-схемасында көрсетілген.";
8-тармақтың үшінші бөлігі алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша";
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Ағаш кесу және орман билетін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
9-тармақтың үшінші бөлігі алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы "28" қаңтардағы
№ 15 қаулысына 1 қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ,
бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті
қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық
сумен жабдықтауға байланысы
жоқ мақсаттар үшін ауызсу
сапасындағы жерасты суларын
пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы "28" қаңтардағы
№ 15 қаулысына
2 қосымша
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы "28" қаңтардағы
№ 15 қаулысына
3 қосымша
"Ағаш кесу және орман билетін
беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
3 қосымша

дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.";
часть третью пункта 8 исключить;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе";
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Выдача лесорубочного и лесного билета", утвержденном указанным постановлением:
часть третью пункта 9 исключить;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" января 2015 года № 15
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Выдача разрешения на
использование подземных
вод питьевого качества для
целей, не связанных с
питьевым и хозяйственно-
бытовым водоснабжением
на территориях, где
отсутствуют поверхностные
водные объекты, но имеются
достаточные запасы подземных
вод питьевого качества"
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" января 2015 года № 15
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Предоставление водных
объектов в обособленное
или совместное пользование
на конкурсной основе"
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" января 2015 года № 15
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Выдача лесорубочного и
лесного билета"