Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын 2015 жылы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі N 107 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 маусымда N 3988 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес, "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және отандық өндірушілер сатқан 1 тонна (литр) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2015 жылға арналған нормалары;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетел тыңайтқыш өндірушілерінен сатып алған 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2015 жылға арналған нормалары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. М. Мусинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков
2015 жылғы "28" 04
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің

О некоторых вопросах субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических) на 2015 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2015 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 июня 2015 года N 3988. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 2015 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений, на 2015 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Д. М. Мусина.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков

2015 жылғы "28" сәуірдегі
№ 107 қаулысына 1 қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және отандық өндірушілер сатқан 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2015 жылға арналған нормалары
р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірлік құнын арзандату пайызы, дейін
Бір бірлікке арналған субсидиялар нормасы, теңге
1

"28" апреля 2015 года
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" апреля 2015 года № 107
Виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 2015 год
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы, до
Норма субсидий на одну единицу, тенге
1