Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялардың 2015 жылға арналған көлемдерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі N 173 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде N 4074 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттын мәтінінде түпнұсканын пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении объемов субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на развитие семеноводства на 2015 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 июля 2015 года N 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года N 4074. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 - бабы 1 - тармағының 5) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабының 18) тармақшасына сәйкес және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 - 2/664 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 10190) бұйрығын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) статьи 6 - 1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" и в целях реализации приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4 - 2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190) Восточно - Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялардың 2015 жылға арналған көлемдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. М. Мусинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2015 жылғы "16" шілдедегі
№ 173 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша тұқым шаруашылығын дамытуға арналған субсидиялардың 2015 жылға арналған көлемдері
р/с
Аудандар, облыстық маңызы бар қалалар атауы
Субсидиялар сомасы, теңге
1
Аягөз

1. Установить объемы субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на развитие семеноводства на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно – Казахстанского
областного акимата
от "16" июля 2015 года № 173
Объемы субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на развитие семеноводства на 2015 год
п/п
Наименование районов, городов областного значения
Сумма субсидий, тенге
1
Аягозский