Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округінің Былқылдақ ауылын Әди ауылы деп қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қыркүйектегі № 241 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 қазандағы № 32/382-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қарашада № 4230 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Былқылдақ ауылын Әди ауылы деп қайта атау туралы" Жарма ауданы мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 22/197-V шешімі және Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 236 қаулысы негізінде және облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 29 қаңтардағы қорытындысын ескере отырып Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Қаратөбе ауылдық округінің Былқылдақ ауылы Әди ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы шешім және қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Құттыбаев
Облыс әкіміД. Ахметов
Облыстық мәслихат хатшысы
В. Головатюк

О переименовании села Былкылдак Каратобинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области в село Ади
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 сентября 2015 года № 241, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 07 октября 2015 года № 32/382-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 ноября 2015 года № 4230
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения Жарминского районного маслихата от 15 сентября 2014 года № 22/197-V и постановления Жарминского районного акимата от 15 сентября 2014 года № 236 "О переименовании села Былкылдак в село Ади" и, учитывая заключение областной ономастической комиссии от 29 января 2015 года Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать село Былкылдак Каратобинского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области в село Ади.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Е. Куттыбаев
Аким областиД. Ахметов
Секретарь областного маслихата
В. Головатюк