"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы N 34/410-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда N 4270 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы N 34/406-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 N 34/406-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3589, 2014 жылғы 31 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Дидар", 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194151793,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33200287,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3160912,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 157790593,6 мың теңге;
2) шығындар – 191931597,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6237455,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8230332,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1992877,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –2731047,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2731047,2 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6748305,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6748305,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы В. Кошелев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/410-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2015 года N 4270. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года N 34/406-V
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 N 34/406-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2014 года, газетах "Дидар" от 5 января 2015 года № 1, "Рудный Алтай" от 6 января 2015 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 194151793,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33200287,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3160912,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157790593,6 тысяч тенге;
2) затраты – 191931597,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6237455,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8230332,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1992877,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2731047,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2731047,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6748305,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6748305,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В. Кошелев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

6 073 346,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
397 972,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 364 818,7
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
369 825,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
937 533,5
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
669 224,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 117 751,3
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
96 648,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 116 351,0
4
Емханалар
23 642 775,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 642 775,4
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 904 672,4
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
443 776,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
20 112 059,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 182 268,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 073 740,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 073 740,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 020 691,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
53 049,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 918 867,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 409 593,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 043,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
604 745,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
141 341,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

6 073 346,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
397 972,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 364 818,7
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
369 825,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
937 533,5
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
669 224,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 117 751,3
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
96 648,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 116 351,0
4
Поликлиники
23 642 775,4
253
Управление здравоохранения области
23 642 775,4
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 904 672,4
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
443 776,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
20 112 059,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 182 268,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 073 740,0
253
Управление здравоохранения области
2 073 740,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 020 691,0
029
Областные базы спецмедснабжения
53 049,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 918 867,7
253
Управление здравоохранения области
2 409 593,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
121 043,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
604 745,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
141 341,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

38 863,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 341,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 425 260,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 509 274,7
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 472 900,9
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
36 373,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 797 456,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 411 315,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 202 014,9
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 124 541,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
189 881,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 346 896,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
290 109,5
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
250 587,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 154 944,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 094 976,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
59 968,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
54 356,1
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
54 356,1
2
Әлеуметтік көмек
1 338 621,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 338 621,3
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
383 026,1
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
953 894,2
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 701,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 047 520,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 935 215,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

38 863,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 341,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 425 260,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 509 274,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 472 900,9
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 373,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 797 456,4
1
Социальное обеспечение
4 411 315,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 202 014,9
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1 124 541,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
189 881,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 346 896,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
290 109,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
250 587,0
261
Управление образования области
1 154 944,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 094 976,0
037
Социальная реабилитация
59 968,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
54 356,1
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
54 356,1
2
Социальная помощь
1 338 621,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 338 621,3
003
Социальная поддержка инвалидов
383 026,1
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
953 894,2
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 701,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 047 520,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 935 215,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

133 409,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 023,5
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 250,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
124 003,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 622,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321 259,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 092,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 109 557,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 613,5
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 613,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 113,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 113,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
71 578,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 578,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 048 185,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 069 096,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 796,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 796,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 102,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 102,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 045 073,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 199 265,8
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

133 409,1
007
Капитальные расходы государственного органа
1 023,5
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
28 250,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
124 003,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
169 622,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
321 259,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 092,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 109 557,0
263
Управление внутренней политики области
35 613,5
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 613,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 113,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 113,0
298
Управление государственной инспекции труда области
71 578,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 578,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 048 185,7
1
Жилищное хозяйство
8 069 096,6
253
Управление здравоохранения области
8 796,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 796,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 102,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 102,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 045 073,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 199 265,8
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

4 789 171,8
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
56 636,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 975 804,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 975 804,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 851,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 108,5
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 082 803,7
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
364 511,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 848 153,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 163,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
441 213,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
3 285,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 285,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 285,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
6 295 954,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 063 743,0
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 939 358,7
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
212 259,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
950 564,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
776 535,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
124 384,3
027
Мәдениет объектілерін дамыту
124 384,3
2
Спорт
2 418 897,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 098 476,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 654,3
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
189 165,0
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

4 789 171,8
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
56 636,0
2
Коммунальное хозяйство
3 975 804,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 975 804,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 851,3
005
Капитальные расходы государственного органа
7 108,5
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 082 803,7
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
364 511,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 848 153,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
144 163,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
441 213,0
3
Благоустройство населенных пунктов
3 285,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 285,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 285,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 295 954,3
1
Деятельность в области культуры
2 063 743,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 939 358,7
005
Поддержка культурно-досуговой работы
212 259,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
950 564,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
776 535,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
124 384,3
027
Развитие объектов культуры
124 384,3
2
Спорт
2 418 897,8
285
Управление физической культуры и спорта области
2 098 476,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
33 654,3
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
189 165,0
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

907 468,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 238 769,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 238 769,0
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
48 808,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 100 000,0
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
89 961,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 515 987,7
1
Ауыл шаруашылығы
14 768 043,5
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 003 951,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 700,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
245 396,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 311,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
345 944,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 114 173,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
54 970,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
428 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 187,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
890,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
638 500,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
339 292,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
428 102,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 204,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

907 468,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 238 769,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 238 769,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
48 808,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 100 000,0
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
89 961,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 515 987,7
1
Сельское хозяйство
14 768 043,5
255
Управление сельского хозяйства области
14 003 951,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
105 700,0
002
Поддержка семеноводства
245 396,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 311,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
345 944,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 114 173,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
54 970,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
428 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 187,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
890,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
638 500,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
339 292,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
428 102,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
9 204,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

1 860 076,0
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
184 000,0
9
Басқалар
12 751 216,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 023 630,9
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
638 648,3
040
040 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 384 982,6
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
112 010,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
112 010,3
261
Облыстың білім басқармасы
47 432,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 432,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
182 449,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 119,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 617,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 713,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
110 278,3
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 108,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
21 170,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 257 826,9
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 650 577,8
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 045 552,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 277,0

1 860 076,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
184 000,0
9
Прочие
12 751 216,1
257
Управление финансов области
4 023 630,9
012
Резерв местного исполнительного органа области
638 648,3
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 384 982,6
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
112 010,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
112 010,3
261
Управление образования области
47 432,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
47 432,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
182 449,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
78 119,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 617,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
96 713,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
110 278,3
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
89 108,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
21 170,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 257 826,9
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 650 577,8
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 045 552,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
149 277,0