Шемонаиха ауданындағы Сильков сайындағы Безымянный бұлағы мен Артемьев кен орнындағы Ауа бергіш-клетті оқпанының тұстамасындағы Артемьев Ключ бұлағының су қорғау аймақтарын және су қорғау белдеулерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы N 364 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда N 4360 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шемонаиха ауданындағы Сильков сайындағы Безымянный бұлағы мен Артемьев кен орнындағы Ауа бергіш-клетті оқпанының тұстамасындағы Артемьев Ключ бұлағының су қорғау аймақтарын және су қорғау белдеулерін белгілеу" жобасына сәйкес және су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқыстануын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар дүниесін сақтау үшін Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шемонаиха ауданындағы Сильков сайындағы Безымянный бұлағы мен Артемьев кен орнындағы Ауа бергіш-клетті оқпанының тұстамасындағы Артемьев Ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулері;
2) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес Шемонаиха ауданындағы Сильков сайындағы Безымянный бұлағы мен Артемьев кен орнындағы Ауа бергіш-клетті оқпанының тұстамасындағы Артемьев Ключ бұлағының су қорғау аймақтары аумағында шаруашылық пайдаланудың арнайы режимі және су қорғау белдеулері аумағында шектеулі шаруашылық қызметі режимі белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы (М. М. Құсаинов) "Шемонаиха ауданындағы Сильков сайындағы Безымянный бұлағы мен Артемьев кен орнындағы Ауа бергіш-клетті оқпанының тұстамасындағы Артемьев Ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" жобасын Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген құзыретіне сәйкес шаралар қабылдау үшін Шемонаиха ауданының әкіміне және мемлекеттік жер кадастрында есепке алу және су қоры мен жер ресурстарының пайдаланылуына және қорғалуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін арнайы уәкілетті мемлекеттік органдарға берсін.

Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос ручья Безымянный по логу Силькова и ручья Артемьев Ключ в створе ствола Воздухоподающий-клетевой Артемьевского месторождения в Шемонаихинском районе
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 декабря 2015 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2016 года N 4360
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Установление водоохранных зоны и полосы ручья Безымянный по логу Силькова и ручья Артемьев Ключ в створе ствола Воздухоподающий-клетевой Артемьевского месторождения в Шемонаихинском районе" и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) водоохранные зоны и водоохранные полосы ручья Безымянный по логу Силькова и ручья Артемьев Ключ в створе ствола Воздухоподающий-клетевой Артемьевского месторождения в Шемонаихинском районе согласно приложению к настоящему постановлению;
2) специальный режим хозяйственного использования на территории водоохранных зон и режим ограниченной хозяйственной деятельности на территории водоохранных полос ручья Безымянный по логу Силькова и ручья Артемьев Ключ в створе ствола Воздухоподающий-клетевой Артемьевского месторождения в Шемонаихинском районе согласно действующему законодательству Республики Казахстан.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области (Кусаинов М. М.) передать проект "Установление водоохранных зон и полос ручья Безымянный по логу Силькова и ручья Артемьев Ключ в створе ствола Воздухоподающий-клетевой Артемьевского месторождения в Шемонаихинском районе" акиму Шемонаихинского района для принятия мер в соответствии с установленной законодательством Республики Казахстан компетенцией и специально уполномоченным государственным органам для учета в государственном земельном кадастре и для осуществления государственного контроля за использованием и охраной водного фонда и земельных ресурсов.