Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы N 36/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3761 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 44/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 44/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда № 2 "Өскемен" және № 2 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 613 661,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 710 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 228 080,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 015 304,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 660 194,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 107 082,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 13 073,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года N 36/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2015 года N 3761. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 44/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 44/2-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 34/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 613 661,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 710 083,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 228 080,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 015 304,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 660 194,9 тысяч тенге;
2) затраты – 25 107 082,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 13 073,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 073,5 мың теңге;
5) бюджет профициті – 1 519 653,2 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – - 1 519 653,2 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 11 924,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления от продажи финансовых активов государства – 13 073,5 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 1 519 653,2 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – - 1 519 653,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2015 год в сумме 11 924,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

55 599,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 347,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
16 172,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44 648,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 148,0
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
1 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62 251,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 251,0
02
Қорғаныс
31 010,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31 010,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
31 010,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
102 619,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 619,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
102 619,0
04
Бiлiм беру
10 527 187,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 527 187,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 524,0
003
Жалпы білім беру
6 531 178,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
113 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
613 112,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 052 830,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
103 771,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 666,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулғын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

55 599,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 347,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
16 172,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44 648,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43 148,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
1 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62 251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
62 251,0
02
Оборона
31 010,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
31 010,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
31 010,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
102 619,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 619,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
102 619,0
04
Образование
10 527 187,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 527 187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 524,0
003
Общеобразовательное обучение
6 531 178,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
113 400,0
006
Дополнительное образование для детей
613 112,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 052 830,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
103 771,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 666,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

26 513,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 923 853,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
128 340,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 350 074,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 319 118,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 828,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 095,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
386 608,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 100,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
68 255,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
274 841,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 170,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 774,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 267,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 748,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 520,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
238 990,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 726,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 726,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 230,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 230,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 537 713,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

26 513,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 923 853,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
128 340,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 350 074,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 319 118,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 828,0
002
Программа занятости
111 095,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7 000,0
006
Оказание жилищной помощи
23 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
386 608,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 100,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
68 255,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
274 841,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 170,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 774,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 267,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24 748,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 520,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
238 990,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 726,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 726,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 230,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 230,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 537 713,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)