Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 сәуірдегі N 37/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 сәуірде № 3849 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 44/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 44/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3808 нөмірімен тіркелген) сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатытың "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қантарда № 2 "Өскемен" және № 2 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 532 590,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 710 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 228 080,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 015 304,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 579 123,1 мың теңге;
2) шығындар – 24 958 185,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 286 832,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 286 832,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2015 года N 37/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 апреля 2015 года N 3849. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 44/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 44/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3808) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 34/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 532 590,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 710 083,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 228 080,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 015 304,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 579 123,1 тысяч тенге;
2) затраты – 24 958 185,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 286 832,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 286 832,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;

1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
42 937,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 437,0
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
1 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 982,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 982,0
02
Қорғаныс
28 656,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 656,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 656,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
110 654,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 619,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
102 619,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8 035,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 035,0
04
Бiлiм беру
9 305 233,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 305 233,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 164,0
003
Жалпы білім беру
5 699 793,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
113 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
531 629,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
940 364,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
103 771,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 666,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулғын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26 513,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 728 593,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
42 937,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41 437,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
1 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 982,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
58 982,0
02
Оборона
28 656,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 656,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 656,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
110 654,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 619,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
102 619,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8 035,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
8 035,0
04
Образование
9 305 233,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 305 233,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 164,0
003
Общеобразовательное обучение
5 699 793,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
113 400,0
006
Дополнительное образование для детей
531 629,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
940 364,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
103 771,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 666,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26 513,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 728 593,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

128 340,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 343 328,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 312 372,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 780,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 095,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
386 608,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 100,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60 209,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238 359,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 170,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 774,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 267,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24 748,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 520,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
280 820,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 726,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 726,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 230,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 230,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 892 387,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 584 892,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
82 087,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі

128 340,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 343 328,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 312 372,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 780,0
002
Программа занятости
111 095,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
7 000,0
006
Оказание жилищной помощи
23 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
386 608,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 100,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60 209,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238 359,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 170,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 774,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 267,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24 748,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 520,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
280 820,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 726,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 726,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 230,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 230,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 892 387,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 584 892,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
82 087,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения