"Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 04 мамырдағы N 38/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 3928 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 44/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 44/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда № 2 "Өскемен" және № 2 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 867 196,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 710 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 253 080,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 050 304,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 853 729,4 мың теңге;
2) шығындар – 25 295 327,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 286 832,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 286 832,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 15 609,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 мая 2015 года N 38/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2015 года N 3928. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 44/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 44/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 34/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 867 196,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 710 083,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 253 080,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 050 304,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 853 729,4 тысяч тенге;
2) затраты – 25 295 327,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 286 832,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 286 832,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 15 609,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 15 609,0 мың теңге;
5) бюджет профициті – 300 645,9 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – - 300 645,9 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 8 924,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Құрманғалиев
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Абакумов
Өскемен қалалық мәслихатының
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 38/2-V шешіміне қосымша
Өскемен қаласының 2015 жылғы арналған бюджеті
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

поступления от продажи финансовых активов государства – 15 609,0 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 300 645,9 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – - 300 645,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2015 год в сумме 8 924,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Курмангалиев
Секретарь городского маслихата А. Абакумов
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 4 мая 2015 года № 38/2-V
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2015 года
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
40 728,5
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 728,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 285,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 285,0
02
Қорғаныс
28 656,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 656,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 656,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
115 100,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 619,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
102 619,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
12 481,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 481,0
04
Бiлiм беру
9 301 834,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 301 834,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 522,0
003
Жалпы білім беру
5 699 793,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
113 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
539 044,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
931 018,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
103 771,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 666,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулғын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 687,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 728 593,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
128 340,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 382 550,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
40 728,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
40 728,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
58 285,0
02
Оборона
28 656,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 656,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 656,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
115 100,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 619,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
102 619,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
12 481,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12 481,0
04
Образование
9 301 834,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 301 834,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28 522,0
003
Общеобразовательное обучение
5 699 793,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
113 400,0
006
Дополнительное образование для детей
539 044,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
931 018,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
103 771,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 666,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 687,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 728 593,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
128 340,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 382 550,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

1 351 794,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 399,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 532,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 200,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
384 914,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 100,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60 209,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238 359,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 170,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 774,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 477,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
25 748,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 520,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
326 470,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 726,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 726,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 030,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 030,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 189 946,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 155,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 155,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 573 642,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

1 351 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 399,0
002
Программа занятости
111 532,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 200,0
006
Оказание жилищной помощи
23 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
384 914,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 100,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60 209,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238 359,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 170,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 774,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3 477,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
25 748,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 520,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
326 470,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 726,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 726,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 030,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 030,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 189 946,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 155,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 155,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 573 642,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда