Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 9028 "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 11216 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4001 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 24.05.2016 № 369 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 729, 804 - баптарына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 30 жел-тоқсандағы № 9028 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3668 тіркелген, 2015 жылғы 12 ақпандағы "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 14-1) тармақшамен толықтырылсын:
"14-1) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы хаттамаларын:
Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдары туралы заңнамасын бұзғаны;
Қазақстан Республикасының телерадио хабарларын тарату туралы заңнамасын бұзғаны;
бұқаралық ақпарат құралдарының өнімін, сол сияқты өзге де өнімді Қазақстан Республикасының аумағында дайындағаны, сақтағаны, әкелгені, тасымалдағаны, таратқаны;
мерзімді баспасөз басылымдарының, теле – және радиохабарлар материалдарын тіркеудің, сақтаудың міндетті тегін даналарын беру тәртібін бұзғаны;
шығарылым деректерін хабарлау тәртібін бұзғаны;
Қазақстан Республикасының діни қызмет және діни бірлестіктер туралы заңнамасын бұзғаны үшін жасау;".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы В. Головатюк

О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 30 декабря 2014 года № 9028 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2015 года № 11216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2015 года № 4001. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 369.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 729, 804 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года об административных правонарушениях акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" от 30 декабря 2014 года № 9028 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3668, опубликовано 12 февраля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктом 14-1) следующего содержания:
"14-1) составление протоколов об административных правонарушениях за:
нарушение законодательства Республики Казахстан о средствах массовой информации;
нарушение законодательства Республики Казахстан о телерадиовещании;
изготовление, хранение, ввоз, перевозку, распространение на территории Республики Казахстан продукции средств массовой информации, а равно иной продукции;
нарушение порядка предоставления обязательных бесплатных экземпляров периодических печатных изданий, фиксации, хранения материалов теле - и радиопередач;
нарушение порядка объявления выходных данных;
нарушение законодательства Республики Казахстан о религиозной деятельности и религиозных объединениях;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска В. Головатюк