Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4852 "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 11919 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 тамызда № 4086 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 24.05.2016 № 369 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 729, 804-баптарына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4852 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 тіркелген, 2014 жылғы 22 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 15-1) тармақшамен толықтырылсын:
"15-1) Қазақстан Республикасының заңдарымен жарнамалауға тыйым салынған тауарлардың (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің) жарнамасын шығару, тарату, орналастыру және пайдалану түрінде жасалған Қазақстан Республикасының жарнама туралы заңнамасын бұзғаны үшін әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттамаларды әзірлеу;".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Т. Қасымжанов

О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2014 года № 4852 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 11919. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 августа 2015 года № 4086. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 369.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 729, 804 Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года об административных правонарушениях акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска" от 21 апреля 2014 года № 4852 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3314, опубликовано 22 мая 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска", утверждҰнном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктом 15-1):
"15-1) составление протоколов об административных правонарушениях за нарушение законодательства Республики Казахстан о рекламе, совершенное в виде производства, распространения, размещения и использования рекламы товаров (работ и услуг), запрещенных к рекламе законами Республики Казахстан;".
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов