"Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы N 42/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 4186 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 44/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2015 N 44/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4173 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3597 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда № 2 "Өскемен" және № 2 "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 172 648,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 788 783,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 367 380,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 857 304,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 159 181,1 мың теңге;
2) шығындар – 25 646 902,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 286 832,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 286 832,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 27 631,0 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 34/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 42/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2015 года N 4186. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 44/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 44/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4173) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 34/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3597, опубликовано 8 января 2015 года в газетах "Өскемен" № 2 и "Усть-Каменогорск" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 172 648,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 788 783,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 367 380,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 857 304,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 159 181,1 тысяч тенге;
2) затраты – 25 646 902,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 286 832,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 286 832,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 27 631,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 27 631,0 мың теңге;
5) бюджет профициті – 266 544,9 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – - 266 544,9 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 3 613,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приобретение финансовых активов – 0,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 27 631,0 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 266 544,9 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – - 266 544,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2015 год в сумме 3 613,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

197 903,3
006
Балаларға қосымша білім беру
541 258,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
877 529,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
99 871,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 636,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулғын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
23 687,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 728 593,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
81 955,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30 420,2
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
30 420,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 361 887,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 333 160,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 735,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
111 712,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 132,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 830,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
379 127,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 930,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60 376,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
228 532,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 820,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
72 954,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 882,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
26 118,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

197 903,3
006
Дополнительное образование для детей
541 258,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
877 529,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
99 871,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 636,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
23 687,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 728 593,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81 955,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30 420,2
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
30 420,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 361 887,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 333 160,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 735,0
002
Программа занятости
111 712,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 132,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 830,0
006
Оказание жилищной помощи
18 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
379 127,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 930,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60 376,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
228 532,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 820,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 954,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3 882,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
26 118,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов